28 Ekim 2020 Çarşamba

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Ak Parti’den Teknede Aday Tanıtımı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), 25. Dönem Adana Milletvekili Adaylarını Karataş’ta teknede tanıttı.AK Parti Adana İl Başkanlığı, aday tanıtımına Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde devam etti. Yumurtalık ilçesindeki aday tanıtımının...

20 Nisan 2015 Pazartesi 10:36
Ak Parti’den Teknede Aday Tanıtımı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti), 25. Dönem Adana Milletvekili Adaylarını Karataş’ta teknede tanıttı.

AK Parti Adana İl Başkanlığı, aday tanıtımına Yumurtalık ve Karataş ilçelerinde devam etti. Yumurtalık ilçesindeki aday tanıtımının ardından AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni ile 25’inci Dönem Adana Milletvekili Adayları, sahil köylerini gezerek Karataş ilçesine geçti. Konvoy halinde Karataş ilçesine gelen il başkanı ve milletvekili adaylarını ilçe girişinde çok sayıda partili, davullarla karşıladı.

Karataş’taki aday tanıtımı sahilde yapıldı. AK Parti Adana İl Başkanı Fikret Yeni, Giritlioğlu Zekeriya Reis adlı balıkçı teknesinin güvertesinden sahilde toplanan kalabalığı selamladı. Sonra da AK Parti 25. Dönem Adana Milletvekili Adaylarını tanıttı.

Teknenin güvertesinde konuşma yapan AK Parti Adana Milletvekili ve 25. Dönem birinci sıra adayı Prof. Dr. Necdet Ünüvar, “Bizler gemideyiz. Aynı gemideyiz. Bakın il başkanımız, belediye başkanlarımız, ilçe başkanlarımız, milletvekili adaylarımız hep aynı gemideyiz. Ama zannetmeyin siz farklı gemidesiniz. Siz de aynı gemidesiniz. Biz 14 yıldır aynı gemide gidiyoruz. Rotamız bir. Bakın değerli kardeşlerim bu gemiyi çok fazla sarsmaya çalıştılar. 14 yıl boyunca darbe yapmak istediler. Şantajla, montajla aleyhimize yayın yaparak bizi götürmeye çalıştılar. Ama Allah’a şükür ki götüremediler. Bizi rotamızdan da çeviremediler. Bizim rotamız bir. Bizim partimizi kuran Reis dimi? Türkiye’nin Reis’i. Bizler de onun tayfasıyız. Dolayısıyla Reis’in kurduğu partinin tayfaları olarak sizin karşınızdayız. Reis şimdi sizin oylarınızla ilk defa halk oyuyla seçilen Cumhurbaşkanı oldu. Başımızın tacı. Devletimizin bir numarası. Ordularımızın başkomutanı. Şimdi Hoca’ya devretti Reis. Hoca aynı rotada gidiyor. Belki tayfalar değişebilir. Reis’in ortaya koyduğu rotanın devamında Hocamız da aynı şekilde götürüyor. Şimdi 7 Haziran’da yeni bir seçim var. Geminin rotasında bir değişiklik yok. Geminin tayfalarında belki bir değişiklik olacak. Ama geminin başında kurucu genel başkanımız Reis’imiz Cumhurbaşkanımız, ama Hocamız geminin rotasını tayin etti, bizim başımıza, rotaya, hedefe doğru gidiyor. O büyük hedefe giderken sizin desteğinize ihtiyacımız var” dedi.

Aday tanıtım toplantısı ve konuşmaların ardından teknelerle deniz turu yapıldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV