30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Tümsiad Adana’da Devir-teslim Töreni

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Adana Şube Başkanı Deniz Köse, başkanlık görevini, işadamı Yakup Kutluca’ya devretti.İşlerinin yoğunluğu sebebiyle kendi isteğiyle görevden ayrıldığını söyleyen Köse, yönetim kurulu...

19 Nisan 2015 Pazar 11:20
Tümsiad Adana’da Devir-teslim Töreni
Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Adana Şube Başkanı Deniz Köse, başkanlık görevini, işadamı Yakup Kutluca’ya devretti.

İşlerinin yoğunluğu sebebiyle kendi isteğiyle görevden ayrıldığını söyleyen Köse, yönetim kurulu kararının ardından başkanlık görevini, sade bir törenle iş adamı Yakup Kutluca’ya bıraktı.

Şirin Park otel’de düzenlenen basın toplantısında yeni Başkan Kutluca, TÜMSİAD Adana Şubesinde başarıyla görevlerini tamamlayan iki eski başkana katkılarından dolayı plaket takdim ederek teşekkür etti. Deniz Köse de daha sonra yakasındaki TÜMSİAD rozetini çıkartarak yeni başkan Kutluca’ya taktı.

Törende Yönetim Kurulu Başkanı Yakup Kutluca, Ümit Özlü ve Deniz Köse’nin bugüne kadar Adana’da yapılmayan ilklere imza attıklarını söyledi. Kutluca, eski başkanların yönetim kurulu üyeleriyle birlikte TÜMSİAD’ın vizyonuna uygun çalışmalarda bulunduklarını ifade etti.

“KOBİLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ”

Kutluca, başkanların Adana ile ilgili yaptığı çeşitli projeleri, yerel ve ulusal medyada övgüyle yer aldığını dikkat çekti. TÜMSİAD’ın Türkiye genelinde 15 binin üzerinde üyesi 57 şubesinin bulunduğunu hatırlatan Kutluca, Adana’da ise 251 asil üyenin kayıtlı olduğunu belirtti. Kutluca konuşmasını şöyle sürdürdü:

“ TÜMSİAD’ın amacı da ülke ekonomisine katkı sağlamaktır. Aldatan ve aldanan olmadan yolumuzda ilerleyeceğiz. Böyle olursak başarı gelecektir. İnşallah bundan sonra kuruluş amacımızdaki misyon ve vizyonumuzla çıktığımız bu yolda KOBİ’lerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Gönül birliği içerisinde hep birlikte yolumuzda ilerleyeceğiz”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV