23 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Belediyeden Emekli Din Görevlilerine Kutlu Doğum Yemeği

“Kutlu Doğum Haftası” münasebetiyle, emekli din görevlilerine Adıyaman Belediyesi tarafından yemek verildi.TPAO yemekhanesinde organize edilen yemek programına Belediye Başkanvekili Abdurrahman Gürbüzcan, İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü,...

19 Nisan 2015 Pazar 10:27
Belediyeden Emekli Din Görevlilerine Kutlu Doğum Yemeği
“Kutlu Doğum Haftası” münasebetiyle, emekli din görevlilerine Adıyaman Belediyesi tarafından yemek verildi.

TPAO yemekhanesinde organize edilen yemek programına Belediye Başkanvekili Abdurrahman Gürbüzcan, İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü, Belediye Başkan Yardımcısı Said Kutlu ve emekli din görevlileri katıldı. Programda bir konuşma yapan Belediye Başkanvekili Abdurrahman Gürbüzcan, “Âlemlere rahmet olarak gönderilen peygamber efendimiz Hz. Muhammed (sav)’in dünyayı şereflendirdiği hafta olarak kutlanan ‘Kutlu Doğum Haftası’nın ülkemize ve Adıyaman’ımıza hayırlı olmasını diliyorum. Rahmet peygamberi Hz. Muhammed’in dünyaya kardeşlik ve barışı getirdiğini, ancak bugün barışa ve kardeşliğe her zamankinden daha çok ihtiyaç vardır. Bizlere iyiyi, doğruyu, güzeli, helali, sevmeyi, sevilmeyi yardımlaşmayı, dayanışmayı, paylaşmayı, şükretmeyi ve iman etmeyi öğreten peygamberimiz Hz. Muhammed’in (sav) ümmeti olma şerefini bize verdiği için Allah’a her zaman şükrediyoruz. Bizlere, çocuklarımıza ve gençlerimize en başta rehberliği yapan din görevlilerimize kurumumuz adına şükranı bir borç biliyorum. 14 asırdır sevgili peygamberimizin yolundan kimseye zarar ve kötülük gelmemiş, tam aksine sevgi ve barış gelmiştir” dedi.

Daha sonra bir konuşma gerçekleştiren Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü ise, katılımcılara teşekkür ederek, ömür boyu mutlu kalmalarını temenni etti ve “Kutlu Doğum Haftası’nın hayırlara vesile olmasını diledi. Yemek duasının akabinde sona eren programda, katılımcılar toplu resim çektirdi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV