31 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

İş Adamı Akcan’dan Kutlu Doğum Haftası Mesajı

Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde müteahhitlik yapan iş adamı Adnan Akcan, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesajı yayınladı.Adnan Akcan, yayınladığı mesajında; “İslam dininin çağlar üstü ve evrensel mesajını bizlere ulaştıran,...

19 Nisan 2015 Pazar 16:34
İş Adamı Akcan’dan Kutlu Doğum Haftası Mesajı
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde müteahhitlik yapan iş adamı Adnan Akcan, Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla bir mesajı yayınladı.

Adnan Akcan, yayınladığı mesajında; “İslam dininin çağlar üstü ve evrensel mesajını bizlere ulaştıran, insanlığa lütuf, rahmet ve güzel ahlak timsali olarak gönderilen Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerinin kutlandığı Kutlu Doğum Haftası’nı idrak etmenin huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Peygamber Efendimizi hakkıyla anmamıza, insanlığa vermek istediği kutsal mesajları tam ve doğru bir şekilde anlamamıza ve idrak etmemize vesile olmasını temenni ediyorum" dedi. Kutlu Doğum Haftasının ülkemize, İslam âlemi ve tüm insanlığa barış, sevgi, kardeşlik, adalet, şefkat ve huzur aşılamanın yolu olmasını dileyen Akcan, mesajına şöyle devam etti: "Peygamberimizin izinde, birlikte ve kardeşçe yaşamanın erdemini, bereketini ve ahlakını gönüllere nakşetmekten geçmektedir. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v.), ’iman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe de gerçek anlamda iman etmiş olamazsınız’ buyurarak, sevgiyi imanın, toplumsal barışın ve birlikte yaşamanın temel taşı yapmıştır. Bu vesileyle, Sevgili Peygamberimizin güzel ahlakını ve insanlığa ulaştırdığı kutsal mesajını hakkıyla idrak ve hayatımızın her alanında tatbik edebilmek temennisiyle Kutlu Doğum Haftası’nın aziz milletimize, İslam alemi ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini diliyorum.”

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV