31 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Öğrencilerden Kırtasiye Yardımı

Adıyaman’ın Gölbaşı Cumhuriyet Ortaokulu ve İlkokulu öğrencileri, Nisan ayının değeri olan ’Yardımlaşma’ konusu nedeniyle Yukarı Nasırlı İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.Okulun rehberlik öğretmeni...

19 Nisan 2015 Pazar 09:58
Öğrencilerden Kırtasiye Yardımı
Adıyaman’ın Gölbaşı Cumhuriyet Ortaokulu ve İlkokulu öğrencileri, Nisan ayının değeri olan ’Yardımlaşma’ konusu nedeniyle Yukarı Nasırlı İlkokulu ve Ortaokulu öğrencilerine kırtasiye yardımında bulundu.

Okulun rehberlik öğretmeni Ahmet Küçük, yaptığı açıklamada; “Kendi güç ve imkânlarını başkalarının iyiliği için kullanmak, bir kimsenin sıkıntısını gidermek, o kişiye karşılaştığı güçlüklerde yardımcı olmak, yükünü paylaşmak. İyi değerlerin ve maddi imkânların paylaştıkça çoğalacağına inanan erdemli insanların ortaya koyabileceği bir davranış biçimi. İhtiyacı olana, hiçbir menfaat gözetmeksizin gönüllü olarak maddi ya da manevi destekte bulunma durumu, söyleyerek öğrencilerimize bu değeri kazandırmak için bu çalışmayı yaptıklarını söyledi. Cumhuriyet İlkokulu ve Cumhuriyet Ortaokulu öğrencileri kendi haçlıklarında biriktirdikleri paralarla Yukarı Nasırlı Köyü öğrencilere kırtasiye malzemesi alarak öğrencilere hediye etti. Okul müdürü Adem Dalkıran bizi kendilerine kardeş okulu seçen Cumhuriyet İlkokulu ve Cumhuriyet Ortaokulu idarecilerine öğretmenlerine teşekkür etti hediyelerinden dolayı öğrencilerimize de teşekkür ediyoruz” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV