23 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Müsiad’tan 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret

MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Dağdaş beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.MÜSİAD yönetim ve üyelerini 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti binasında ağırlayan Başkan Ali Südemen,...

08 Nisan 2015 Çarşamba 17:22
Müsiad’tan 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyetine Ziyaret
MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Dağdaş beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti.

MÜSİAD yönetim ve üyelerini 68 Aksaray Gazeteciler Cemiyeti binasında ağırlayan Başkan Ali Südemen, MÜSİAD gibi STK’ların Anadolu’nun bir sermayesi olduğunu ve bulundukları illere büyük katkı sağlamada ön ayak olduklarını dile getirdi.

MÜSİAD’ın 1990 yılında kurulduğunu ve bu güne kadar birçok olumlu faaliyette bulunduğunu anlatan MÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Dağdaş ise, MÜSİAD’ın yurtiçi ve yurtdışında sahip olduğu toplam 10 bin üye ile hızla büyüyen ve gelişen bir aile olduğundan, bu büyüme ile birlikte sürekli kurumsallaşma yolunda adımlar atan, ülke ekonomisinin büyümesinde ve gelişmesinde önemli roller üstlenen bir STK olduğundan bahsetti. MÜSİAD şimdiki durumu hakkında bilgi veren Dağdaş, “Göreve geldiğimiz günden bu ana kadar 35 üye yaptık. Toplam Aksaray’da 85 üyemiz var. Biz basit tabeladan ibaret sivil toplum örgütü değiliz. Siyasette, istihdam ve ekonomide büyük katkılarımız var. Bu açıdan üyelerimizi kabul ederken ince eleyip sık dokumak zorundayız” dedi.

Siyasetten uzak olmadıklarını vurgulayan Dağdaş, “Her ne kadar STK’yı temsil etsek de siyasetten uzak olamayız. Birçok üyemiz siyasetin içerisinde. Milletvekili adayları Aksaray halkı kadar bizler içinde sürpriz oldu. Açıkçası bu listeyi beklemiyorduk. Şunu vurgulamak istiyorum ki kesinlikle açıklanan liste yanlış bir tercih değildir. Fakat biz bunu beklemiyorduk. Yeni simalar yeni isimler bekliyorduk. Çünkü yeni olarak gelmesini beklediğimiz kişiler hizmette ivme kazandırabilirdi. Yinede Aksaray’ımız adına hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV