29 Eylül 2020 Salı

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Türk Polis Teşkilatı İçin Dağa Tırmandılar

Aksaray’da Dağ Arama Kurtarma (AKSADAK) ekibi, Türk Polis Teşkilatının 170’inci kuruluş yılı anısına Hasandağı’na tırmanış yaptı.Aksaray’da Dağ Arama Kurtarma Derneği (AKSADAK) Yönetim Kurulu Başkanı Avni Gökçe, Türk Polis...

10 Nisan 2015 Cuma 16:51
Türk Polis Teşkilatı İçin Dağa Tırmandılar
Aksaray’da Dağ Arama Kurtarma (AKSADAK) ekibi, Türk Polis Teşkilatının 170’inci kuruluş yılı anısına Hasandağı’na tırmanış yaptı.

Aksaray’da Dağ Arama Kurtarma Derneği (AKSADAK) Yönetim Kurulu Başkanı Avni Gökçe, Türk Polis Teşkilatının 170’inci Kuruluş Yılı Anısına Hasandağı’na tırmanış yaptıklarını söyledi. Gökçe, “Polis teşkilatımız, modern teknolojiyle desteklenmiş donanımı, mesai kavramı tanımaksızın kamu düzeninin sağlanarak halkımızın huzur ve güvenliğinin sürekli hale getirilmesi için var gücüyle çalışan yüksek eğitimli personeli ve başarılarla dolu mazisiyle ülkemizin köklü kurumlarından biridir. Halkımızın huzur ve güvenliğini, kanunlar çerçevesinde, insan hak ve özgürlüklerine de azami derecede riayet ederek korumakla yükümlü olan polis teşkilatımızın değerli mensupları, görevlerinin gerektirdiği sorumluluk ve fedakarlıkla huzur ve güvenliğimizin teminatı olmayı sürdürmektedirler. Bu amaçla biz dağcılar günün anlam ve önemine binaen ilimizde bulunan Hasandağı’na (3268 metre) bir tırmanış gerçekleştirdik. Bu vesile ile vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için gecesini gündüzüne katan, nice fedakarlıklara göğüs gererek zor şartlarda çalışan Polis Teşkilatımızın 170. Kuruluş yıldönümünü yürekten kutluyor, Bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizi de rahmetle anıyorum’’ dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV