31 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Vali Yardımcıları Ve Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı

Aksaray’da vali yardımcıları ve kaymakamlar toplantısı Vali Şeref Ataklı başkanlığında Ortaköy İlçesinde gerçekleştirildi.Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantı sonunda açıklamada bulunan Vali Şeref Ataklı, 2015 yılı bütçe...

11 Nisan 2015 Cumartesi 14:50
Vali Yardımcıları Ve Kaymakamlar Toplantısı Yapıldı
Aksaray’da vali yardımcıları ve kaymakamlar toplantısı Vali Şeref Ataklı başkanlığında Ortaköy İlçesinde gerçekleştirildi.

Kaymakamlık Toplantı Salonunda yapılan toplantı sonunda açıklamada bulunan Vali Şeref Ataklı, 2015 yılı bütçe planlaması ile eksikliklerin büyük oranda giderileceğini söyledi.

Toplantıda 2015 yılı yatırım programında yer alan konuları ve son durumlarını değerlendirdiklerini ifade eden Vali Ataklı, özellikle İl Özel İdaresi Genel Sekreterliğince köylerde gerçekleştirilecek programları görüştüklerini ifade etti. Vali Ataklı, “Bu yıl bütçe imkânlarımızın geçmiş yıllara göre daha iyi olduğunu görüyoruz. Yatırım bütçemiz bu anlamda daha önemli işler yapmamıza imkân tanıyor. Özellikle köy ziyaretlerimizde muhtarla ve vatandaşlarımızın talep ettiği parke taşı uygulamasını bu yıl çok geniş bir şekilde yapıyoruz. İhtiyacın önemli bir kısmını bu yıl karşılamış olacağız. İçme suyu ile ilgili eksiklikleri önemli oranda gideriyoruz. İlçeler ve merkeze bağlı köylerde içme suyu deposu yenileme, bakım- onarım çalışmalarını tümünü bu yıl gerçekleştirmiş olacağız” dedi.

Toplantıya Vali Yardımcıları Şahin Bayhan, Kubilay Ant, Tolga Polat, Ortaköy Kaymakamı Harun Başıbüyük, Güzelyurt Kaymakamı Mustafa Duruk, Ağaçören Kaymakamı Murat Aydın, Sarıyahşi Kaymakamı Veysel Çam ile İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ katıldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV