20 Ekim 2020 Salı

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Anaokulu Öğrencilerinden Ülkeler Gösterisiyle Barış Ve Dostluk Mesajı

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen geleneksel Ülkeler Gösterisi’nde büyüklerine barış ve dostluk mesajı verdiler.TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu...

16 Nisan 2015 Perşembe 19:29
Anaokulu Öğrencilerinden Ülkeler Gösterisiyle Barış Ve Dostluk Mesajı
TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen geleneksel Ülkeler Gösterisi’nde büyüklerine barış ve dostluk mesajı verdiler.

TED Ankara Koleji Vakfı Özel Anaokulu öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen geleneksel Ülkeler Gösterisi’nde büyüklerine barış ve dostluk mesajı verdiler. Öğretmenleri ile birlikte bir ülke seçerek o ülkenin kültürünü, müziklerini, yemeklerini ve danslarını tanıyan öğrenciler, 16 Nisan 2015 tarihinde okulun amfi tiyatrosunda gösterilerini aileleri için sergilediler. Büyük bir emek, arkadaşlık, dostluk, eğlence ve kaynaşmanın ürünü olan gösteride ülkelere özgü rengarenk kostümleri ile sahne alan anaokulu öğrencileri, kimi zaman Sirtaki ve Flamenko danslarıyla Ege ve Akdeniz’den esintiler taşıdılar kimi zamansa etnik danslarla izleyenleri Afrika’ya ve Mısır’a bir yolculuğa çıkardılar. Gösteriler bittiğinde öğrenciler, Atatürk Marşı eşliğinde ellerinde bayraklarla Türkiye dansını yaptılar.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV