27 Ekim 2020 Salı

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Toptancı Hal’e Yeni Düzenleme

Büyükşehir Belediyesi, yasa gereği Toptancı Hal’e yeni düzenleme getirerek, işyeri çalışanlarına iş kıyafeti ve kimlik uygulaması başlattı. Toptancı Hal’in daha düzenli ve hijyen hale getirilmesi için çalışmalarını sürdüren Büyükşehir...

19 Nisan 2015 Pazar 11:26
Toptancı Hal’e Yeni Düzenleme
Büyükşehir Belediyesi, yasa gereği Toptancı Hal’e yeni düzenleme getirerek, işyeri çalışanlarına iş kıyafeti ve kimlik uygulaması başlattı. Toptancı Hal’in daha düzenli ve hijyen hale getirilmesi için çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, Hal’in tuvalet sorunun da önemli ölçüde çözülmesini sağladı.

Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal yetkilileri, Ankara’nın yaş sebze ve meyve ihtiyacının karşılandığı Toptancı Hal’in temiz ve düzenli olması için gereken çalışmaları yaptıklarını, işyeri çalışanlarında da iş kıyafeti ve kimlik uygulamasına geçildiğini söylediler. Yetkililer, tuvalet ihtiyacı için özel işletme tarafından işletilen tuvaletlerin dışında 10 adet ücretsiz mobil tuvaletin daha Hal’in değişik noktalarına yerleştirildiğini kaydettiler.

Toptancı Hal’de 194 adet yaş sebze ve meyve işyeri, 14 adet balık tahsis yeri ve 1 adet balık soğuk hava deposu bulunduğunu anlatan yetkililer, yaklaşık 750 çalışan için iş kıyafeti ve kimlik hazırlandığını belirttiler.

-ÜCRETSİZ MOBİL TUVALET-

Yetkililer Hal’de bulunan 3 peronda özel işletmeler tarafından işletilen tuvaletler bulunduğunu, bunların ücretli olması ve yetersiz kalması nedeniyle Hal’de bazı sıkıntıların yaşandığını belirterek, Hal’in değişik noktalarına 10 adet ücretsiz mobil tuvalet yerleştirildiğini söylediler.

Büyükşehir Belediyesi Toptancı Hal yetkilileri, tuvaletlerde temizliklerinin günlük ve düzenli olarak yapıldığını kaydederek, Toptancı Hal’in vakumlu süpürgelerle her gün temizlendiğini, ayda bir de yıkanıp ilaçlanarak sağlıklı ve hijyen hale getirilmesi için çalışmaların yapıldığını belirttiler.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV