01 Ekim 2020 Perşembe

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Atso’dan Gazipaşa Ve Kemer’de Tahsilat Eğitimi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) bünyesinde eğitim faaliyetlerini yürüten ATSO Akademi, temsilciliklerin bulunduğu ilçelerdeki üye ve çalışanlarına yönelik eğitim çalışmalarını sürdürüyor.ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi...

20 Nisan 2015 Pazartesi 09:54
Atso’dan Gazipaşa Ve Kemer’de Tahsilat Eğitimi
Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) bünyesinde eğitim faaliyetlerini yürüten ATSO Akademi, temsilciliklerin bulunduğu ilçelerdeki üye ve çalışanlarına yönelik eğitim çalışmalarını sürdürüyor.

ATSO Başkanı Davut Çetin, ATSO Akademi tarafından nisan ayında Gazipaşa ve Kemer ilçelerinde "Tahsilat Yöntemleri" konulu eğitim programı düzenleneceğini bildirdi. ATSO Akademi’ni üyelerden gelen talepler doğrultusunda eğitim konularını belirlediğini belirten Çetin, "Sadece kent merkezinde değil temsilciliklerimizin bulunduğu ilçelerimizdeki üyelerimiz için de gelen talepler doğrultusunda eğitimler gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda 27 Nisan’da Gazipaşa’da 28 Nisan’da ise Kemer ilçemizde ‘Tahsilat Yöntemleri’ konulu eğitim gerçekleştireceğiz. Eğitmen Tanju Ayşe Oflaz tarafından verilecek eğitimde, müşteri ilişkileri yönetimi, zor müşterilerle başa çıkma, risk ve tahsilat yönetimi, alacakların yapılandırılması, kredili satışlardaki riskler, müşteri kaybetmeden tahsilat yapma yöntemleri, müzakere ve ikna, uluslararası ticarette tahsilat sorunları ve çözüm yolları, hukuksal sorunlar ve çözüm önerileri konularında bilgiler verilecek. Son derece faydalı olacağını düşündüğümüz ücretsiz yapılacak olan bu eğitimlere tüm üye ve çalışanlarını davet ediyoruz" dedi.

Çetin, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesindeki eğitim faaliyetlerinin ATSO internet sayfasındaki (www.atso.org.tr) "ATSO Akademi" bağlantısından ve sosyal medya hesaplarından takip edilebileceğini sözlerine ekledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV