26 Eylül 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Burhaniyeliler İzmir’de Zeytinyağı Fuarını Ziyaret Etti

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdal Aldağ ve bir grup müdürlük çalışanı ile ,İzmir de, 5. Olivtech 2015 Zeytin, Zeytinyağı Teknolojileri Fuarını ziyaret etti.. İlk olarak Ticaret Orası standını...

19 Nisan 2015 Pazar 11:32
Burhaniyeliler İzmir’de Zeytinyağı Fuarını Ziyaret Etti
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Erdal Aldağ ve bir grup müdürlük çalışanı ile ,İzmir de, 5. Olivtech 2015 Zeytin, Zeytinyağı Teknolojileri Fuarını ziyaret etti.. İlk olarak Ticaret Orası standını ziyaret eden heyet daha sonra, çevre il ve ilçe stantlarını gezdi.

16.04.2015-19.04.2015 tarihleri arasında İzmir Fuarı C Holü Fuaye alanında gerçekleştirilen fuarda; fidandan, dağıtıma, makineden, inovasyon teknolojilerine, zeytin ve zeytinyağında tüm üreticilerin son teknolojik gelişmeleri takip etme adına yapılan ziyarette coşku yaşandı. İlçe Müdürü Erdal Aldağ, ilçe müdürlüğü personeli ve bazı çiftçilerle yapılan ziyaretlerde notlar alındı ve stant görevlileriyle sohbetler edildi. Ziyaretin çok olumlu geçtiğini anlatan Müdür Erdal Aldağ,” Çiftçilerimizin, şşletmecilerin bu tür fuarlara katılımı ve ziyareti sonucunda son teknolojileri yerinde görme şansı ve sanayici, imalatçılarla birebir görüşme imkanı elde etmişlerdir. Aynı zamanda diğer bölgelerdeki çiftçilerle tanışma şansı yakalanmış ve karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştur. Fuar ziyaretinde nitecesin de İlçemizin önemli gelir kaynağı olan Zeytin ve Zeytinyağı konusunda önemli referanslar alınmış ve bu doğrultuda çalışmalarımız önümüzdeki dönemde de hızlı bir şekilde devam edecektir” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV