30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Bü’de Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verildi

Bartın Üniversitesi ile Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Bartın Müdürlüğünde görev yapan özel güvenlik görevlilerine eğitim verildi.Bartın Üniversitesinin konferans salonunda düzenlenen eğitim iki gün sürdü. Bartın Üniversitesi ve KYK Bartın...

17 Nisan 2015 Cuma 16:05
Bü’de Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verildi
Bartın Üniversitesi ile Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) Bartın Müdürlüğünde görev yapan özel güvenlik görevlilerine eğitim verildi.

Bartın Üniversitesinin konferans salonunda düzenlenen eğitim iki gün sürdü. Bartın Üniversitesi ve KYK Bartın Müdürlüğünde görev yapan 105 özel güvenlik görevlisi, Bartın Üniversitesi ve Bartın İl Emniyet Müdürlüğünden personeller tarafından bilgilendirildi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Bartın Üniversitesi İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanı Yavuz Çomarlı, eğitim seminerleriyle özel güvelik görevlilerinin sorumluluk alanlarının tamamında etkin bir hizmet verebilmelerini sağlamayı amaçladıklarını söyledi. Çomarlı, verilen eğitimin içeriği hakkında da bilgiler vererek, “Özel güvelik görevlilerine beş farklı konuda eğitim verildi. Seminere katılanlara toplumsal olaylar ve grupların özellikleri, risk analizleri ve güvenlik önlemleri, şüpheli paketlerde alınması gerekli tedbirler, yükseköğretim kurumları öğrenci disiplin yönetmeliği ve kişiler arası iletişim konularında eğitim verilmiştir. Eğitimin, üniversitemizin ve Kredi Yurtlar Kurumunun hizmet kalitesini artıracağını temenni ederim” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV