30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Batman’da Teog Sınav Analizi Yapıldı

Batman İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavı sistemiyle ilgili sınav analizi ve bilgilendirme toplantısı yaptı.Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Sarı’nın yanı sıra şube...

10 Nisan 2015 Cuma 15:33
Batman’da Teog Sınav Analizi Yapıldı
Batman İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sınavı sistemiyle ilgili sınav analizi ve bilgilendirme toplantısı yaptı.

Valilik toplantı salonunda düzenlenen toplantıya Sarı’nın yanı sıra şube müdürleri ve okul idarecileri katıldı. Burada konuşan Sarı, okul müdürleri ve öğretmenlerin fikirlerine ve çözüm önerilerine çok değer verdiklerini söyledi. Sarı, "Başarıyı artırmak için hep birlikte özveriyle çalışarak, temel becerileri edinememiş çocuklarımıza gerekirse ilave çalışmalar yaparak, yetiştirme kursları açarak, diğer branşlarla işbirliği yaparak hedeflerimize daha çabuk ulaşabiliriz diyerek Akademik başarının önemine değinen Sarı, bizim değişmez gündemimizden biride değerler eğitimidir, evlatlarımıza değerler eğitimini aşılamalıyız. Değerler eğitimindeki amacımız elinden ve dilinden zarar vermeyen bir nesil yetiştirmektir. Başarıyı artırmak adına yapılan bütün çalışmaların değerli olduğunu, bu bağlamda siz idarecilerimize ve öğretmenlerimize her zaman gereken desteği vermeye hazırız" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV