27 Ekim 2020 Salı

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Btso Başkanı Tezcan Ticaret Ve Sanayi Şurası’nı Değerlendirdi

Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Tezcan, 8 Nisan 2015 tarihinde Ankara’da Başbakan Ahmet Davutoğlu ve 8 bakanın katıldığı 8. Ticaret ve Sanayi Şurası’nı değerlendirdi.Gazetecilere açıklamalarda bulunan Davut Tezcan, konuşmacı...

17 Nisan 2015 Cuma 16:08
Btso Başkanı Tezcan Ticaret Ve Sanayi Şurası’nı Değerlendirdi
Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Tezcan, 8 Nisan 2015 tarihinde Ankara’da Başbakan Ahmet Davutoğlu ve 8 bakanın katıldığı 8. Ticaret ve Sanayi Şurası’nı değerlendirdi.

Gazetecilere açıklamalarda bulunan Davut Tezcan, konuşmacı olarak katıldığı şurada, bölge ve Bitlis için önem arz eden çözüm sürecinin sonuca erdirilmesi gerektiğini, bu konunun bölge ve yatırımcılar için önemli olduğunu belirtti. Tezcan, son yıllarda Bitlis’in gündemi olan Organize Sanayi Bölgesi’nde bedelsiz arsa dağıtımına da değindiğini, 12 Nisan’da sona eren bedelsiz arsa uygulamasının yeniden gözden geçirilmesi gerektiğini, bu sürenin iki yıl uzatılmasını talep ettiklerin de belirtti. Tezcan, “8 Nisan’da Başbakan Ahmet Davutoğlu, 8 bakan, iş adamları ve Türkiye’nin değişik illerinden gelen ticaret ve sanayi odası başkanlarının katıldığı şurada, Bitlis’in ekonomik sorunlarını gerek şifai olarak orada anlattım, gerekse yazılı olarak başbakanımıza ve bakanlara ilettim. Bölge çözüm süreci ve 6’ncı bölge yatırım alanı olmasından dolayı hareketli olacak. Çözüm sürecinin bölge için önemine değindik. Olumlu karşılık aldık. Bizim için olumlu bir şura oldu” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV