27 Ekim 2020 Salı

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Nilüfer Kadın Korosu’ndan Anlamlı Konser

Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu, Kütahya Kültür ve Sanat Derneği (KÜSAD) organizasyonuyla Kansere Gülümse Derneği Kütahya İl Temsilciliği yararına konser verdi.Kütahya Belediyesi Kültür Merkezi’nde, Gülümser Hatun Termal Tesisleri sponsorluğunda...

20 Nisan 2015 Pazartesi 11:02
Nilüfer Kadın Korosu’ndan Anlamlı Konser
Nilüfer Belediyesi Kadın Korosu, Kütahya Kültür ve Sanat Derneği (KÜSAD) organizasyonuyla Kansere Gülümse Derneği Kütahya İl Temsilciliği yararına konser verdi.

Kütahya Belediyesi Kültür Merkezi’nde, Gülümser Hatun Termal Tesisleri sponsorluğunda gerçekleşen konserin ilk bölümünde Türk Sanat Müziği, ikinci bölümünde ise Türk Halk Müziği eserlerini seslendiren Aynur Öztan ve Gülay Sürücü solist olarak görev yaptı. Şef Dr. Aysel Gürel sevilen türkü “Kütahya’nın Pınarları”nı solo olarak seslendirirken alkış yağmuruna tutuldu. Konserin ikinci bölümündeki türkülere koro üyelerinden oluşan halk oyunları grupları da eşlik etti.

KÜSAD Başkanı Bayram Yıldız, Kansere Gülümse Derneği Başkanı Selahattin Kaplan ve İl Temsilcisi Sevil Sülün konser sonunda Şef Dr. Aysel Gürel’e çiçek verdi. Bu arada organizasyonun sponsoru olan Gülümser Hatun Termal Tesisleri Yönetim Kurulu Üyesi Bursalı işadamı İsmail Yavaş’a da katkılarından dolayı plaket takdim edildi.

Koro Şefi Dr. Aysel Gürel, koronun tüm konserlerini sosyal projeler yararına verdiğini hatırlatarak, “İster Bursa’da, isterse başka kentlerde olsun, sosyal projeler söz konusu olduğunda, konserlerimiz yoluyla çorbada tuzumuz bulunmasından gurur duyuyoruz. Kütahya’da gördüğümüz ilgi bizi çok onurlandırdı” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV