24 Eylül 2020 Perşembe

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Süleyman Cura İlköğretim Okulu’nun Duvarları Renklendi

Süleyman Cura İlköğretim Okulu’nun duvarları, okul öğrencileri ve Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi üyeleri tarafından rengarenk bir hale getirildi.Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi, çok renkli bir çalışmaya imza attı. Beşevler Süleyman...

19 Nisan 2015 Pazar 13:38
Süleyman Cura İlköğretim Okulu’nun Duvarları Renklendi
Süleyman Cura İlköğretim Okulu’nun duvarları, okul öğrencileri ve Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi üyeleri tarafından rengarenk bir hale getirildi.

Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi, çok renkli bir çalışmaya imza attı. Beşevler Süleyman Cura İlköğretim Okulu yönetiminin okulun bahçe duvarının boyanması talebine üzerine bir çalışma başlatan Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi, ortaya çok güzel bir görüntü çıkardı.

Çocuk meclisi üyeleri, bu çalışmayı Süleyman Cura İlköğretim Okulu öğrencileri ve grafiti sanatçısı Oktay Şahin ile birlikte gerçekleştirdi. Okul duvarını bir boya ile boyamak yerine daha farklı ve katılımcı bir çalışma ortaya koymak isteyen çocuk meclisi üyeleri, Süleyman Cura Okulu öğrencileri ve grafiti sanatçısı ile birlikte okulda toplantı yaparak bahçe duvarına hangi temalarda grafiti yapmak istediklerini sordu. Çocukların kararı doğrultusunda duvara masal kahramanları, doğa, spor ve hayvan temaları grafiti sanatçısı Oktay Şahin tarafından işlenmeye başlandı. Günler süren çalışmanın son gününde yine Nilüfer Kent Konseyi Çocuk Meclisi üyeleri ve okul öğrencileri hep birlikte tamamladı. Ortaya çıkan görüntü hem okul öğrencilerini hem de bu ortak ve renkli çalışmayı gerçekleştiren çocuk meclisi üyelerini mutlu etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV