24 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Yeni Yıldırım, Mahalle Konaklarıyla Gelişiyor

Yıldırım’ın ideal şehir konumuna gelmesi adına çalışmalarına hız veren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, mahalle konaklarının toplumsal kalkınmada önemli rol oynayacağını ifade etti.İlçede gerçekleştirdiği projelerle...

19 Nisan 2015 Pazar 14:11
Yeni Yıldırım, Mahalle Konaklarıyla Gelişiyor
Yıldırım’ın ideal şehir konumuna gelmesi adına çalışmalarına hız veren Yıldırım Belediye Başkanı İsmail Hakkı Edebali, mahalle konaklarının toplumsal kalkınmada önemli rol oynayacağını ifade etti.

İlçede gerçekleştirdiği projelerle vatandaşların yaşam kalitesini artırmayı sağlayan Yıldırım Belediyesi, Kazım Karabekir ve Beyazıt mahalle konaklarını vatandaşların kullanımına açarak başarılı hizmetlerine yenilerini ekledi. Mahalle konaklarının Yıldırımlıların sosyalleşmesinde önemli katkılar sunan yapılar olduğunu söyleyen Edebali, “Konaklarımızın içinde muhtarlığın yanı sıra önemli hizmetler de veriyoruz. Kreş, hanımlar lokali gibi oluşumların yanında eğitim salonlarını da bünyesinde barındıran mahalle konaklarımız bulunduğu bölgeye artı değer katıyor” dedi.

Yıldırım’ın gelişmesi adına önemli hizmetleri hayata geçirdiklerini söyleyen Edebali, ”Yaptığımız tüm hizmetleri stratejik bir şekilde planlayarak gerçekleştiriyor, ideal şehir hedefine doğru her gün yeni bir adım atıyoruz” diye konuştu.

Yeni Yıldırım’ın hak ettiği konumuna gelmesinin mahallelerdeki toplumsal kalkınmayla gerçekleşeceğini dile getiren Edebali, “Kadim medeniyetimizden aldığımız güçle bunu gerçekleştirecek potansiyele sahibiz. Mahalle konaklarımız da vatandaşlarımıza sunduğumuz eğitim, sağlık, sosyal ve kültürel hizmetlerle ‘ideal şehir Yıldırım’ hedefine en kısa sürede ulaşacağız” şeklinde konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV