29 Eylül 2020 Salı

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Ak Parti Çorum Milletvekili Adayları Tanıtıldı

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum milletvekili adayları, düzenlenen toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Çorum milletvekili...

19 Nisan 2015 Pazar 18:28
Ak Parti Çorum Milletvekili Adayları Tanıtıldı
Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çorum milletvekili adayları, düzenlenen toplantıyla kamuoyuna tanıtıldı.

Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen tanıtım toplantısına Belediye Başkanı Muzaffer Külcü, AK Parti Çorum milletvekili adayları Salim Uslu, Cahit Bağcı, Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ve AK Parti Çorum İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, Merkez İlçe Yaşar Anaç, ilçe ve belde belediye başkanları partililer katıldı.

AK Parti İl Başkanı Rumi Bekiroğlu, 14 Ağustos’un Türkiye’de bir milat olduğunu belirterek, o gün atılan filizlerin bugün meyve verdiğini söyledi. AK Parti’nin kuruluşundan bugüne kadar girdiği her seçimden zaferle çıktığını hatırlatan Bekiroğlu, 7 Haziran seçimlerinden de çıkacaklarını ifade etti.

Yeni Türkiye, yeni Anayasa ve milli iradeyi hakim kılmak için çalışacaklarını dile getiren Bekiroğlu, “AK Parti hep halkın hizmetkarı oldu. Birileri gibi alkışlar tutup, sloganlar atmadık. Hep milletin emrinde olduk” dedi.

AK Parti Çorum milletvekili ve TBMM İdare Amiri Salim Uslu, 7 Haziran seçimlerinin herhangi bir seçim olmaktan çıkıp, ülkenin kaderinin, istikbalinin oylanacağı bir referanduma dönüştüğünü söyledi.

Düne kadar birbirlerine söylenmedik söz bırakmayanların, birbirine benzemezlerin, yapay ittifaklarla AK Parti’nin önünü kesmeye, istikrarı, kalkınma ve gelişmeyi engellemeye yemin etmişçesine bir araya geldiklerini dile getiren Salim Uslu, “Bazıları da terör taşeronluğunu muhalefet zannedecek kadar zavallılaşmışlardır. Her fırsatta ’AK Parti gitsin de ne olursa olsun’ diyenler var. Oysa 150 yıl önce Jön Türklerin başlattığı ittihatçı geleneğin ’Abdülhamit gitsin isterse memleket yıkılsın’ zihniyetini de, Cumhuriyet döneminde ’Demokrat Parti gitsin de isterse memleket yıkılsın’ diyen zihniyeti de, ’Refah Partisi gitsin de isterse memleket yıkılsın’ diyen zihniyeti de, bu özürlü kafanın, habis düşüncenin açtığı badireleri de onarmaya, yaraları sarmaya, barış toplumunu inşa etmeye geliyoruz” dedi.

7 Haziran’ın Türkiye’nin prangalardan kurtulmasını sağlayacak tarihi bir seçim olduğunun altını çizen Uslu, “Bugünden itibaren seçimlere 49 gün kaldı. Gece gündüz demeden, sıkmadık el, girilmedik gönül bırakmadan Bedr’in aslanları ya da Çanakkale’nin kınalı kuzuları gibi canhıraş bir çalışma yaparak, Türkiye’ye kurulmaya çalışılan komploları, tuzakları, kumpasları ve yapılan manipülasyonları boşa çıkartmak ve bu aziz milleti, bu muhteşem ülkeyi 2023’e ve 2071’e hazırlayarak, Yeni Türkiye için daha fazla ter dökmek, emek vermek zorundayız. Bu mücadeleyi kişisel bir hesap ya da hırsın ötesinde omuz omuza yürümenin şerefini, onurunu yaşıyor ve kutsal bir insanlık davası olarak biliyoruz. Şanlı başarılara hep birlikte omuz omuza yürümenin, meydanlara ve sandığa sahip çıkmanın kutsal bir emanet olduğunun da bilincindeyiz. Zaferimiz şimdiden hayırlı ve mübarek olsun” diye konuştu.

Belediye Başkanı Muzaffer Külcü ise, 7 Haziran’da sandıklardan AK Parti’nin zaferle çıkarak şer ittifakların oyunlarını bozacağını belirtti.

AK Parti’ye ve milli iradeye tuzaklar kurulmaya devam ettiğini vurgulayan Külcü, birileri siyaset mühendisliği yaparken, AK Parti ve kadrolarının milletle yürümeye devam edeceğinin altını çizdi.

AK Parti milletvekili adayı Ahmet Sami Ceylan ise, AK Parti’nin başarısı için gece gündüz demeden çalışacağını açıkladı. Ceylan, hedeflerinin 7 Haziran seçimlerinde yüzde 65 oy almak olduğunu belirtti.

AK Parti Çorum milletvekili adayı Lütfiye İlksen Ceritoğlu Kurt ise, yeni Türkiye’nin inşasına katkı sunmaktan mutlu olduğunu söyledi. Kurt, mecliste Çorum’u en iyi şekilde temsil ederek, gençlerin ve kadınların sesi olacağını belirtti.

Yapılan konuşmaların ardından milletvekili adayları partililere tanıtıldı. Program, Sevgi Yürüyüşü’nün ardından sona erdi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV