27 Eylül 2020 Pazar

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Edirne’de Öğretmenlere, Hizmet İçi Eğitim Semineri

Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ile Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan ’Hizmet İçi Eğitim Protokolü’ kapsamında öğretmen ve eğitim yöneticilerine eğitim verilmeye başlandı.Edirne’de okullarda görev yapan öğretmen...

13 Nisan 2015 Pazartesi 15:02
Edirne’de Öğretmenlere, Hizmet İçi Eğitim Semineri
Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ile Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan ’Hizmet İçi Eğitim Protokolü’ kapsamında öğretmen ve eğitim yöneticilerine eğitim verilmeye başlandı.

Edirne’de okullarda görev yapan öğretmen ve eğitim yöneticilerinin verimliliklerini, bilgi ve becerilerini artırmak, bilim ve teknoloji alanında gerçekleşen gelişmelere uyumlarını sağlamak, kişisel ve mesleki gelişimlerine destek vermek amacıyla hizmet içi eğitim semineri başlatıldı.

Protokol kapsamında Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunda 140 öğretmen ile yöneticiye, 80.Yıl Anadolu Lisesinde 40 öğretmene yönelik ’Öğrenen Lider Öğretmen’ ve ’Çözüm Odaklı İletişim’ konularında seminer verildi. İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan ile Müdür Yardımcısı Kemal Soytürk eğitimin yapıldığı Fatih Sultan Mehmet Ortaokuluna giderek sınıfları ziyaret etti.

Öğretmen ve idarecilerle sohbet eden İl Milli Eğitim Müdürü Özcan, "Hepinizin bildiği üzere Müdürlüğümüz ile Öğretmen Akademisi Vakfı arasında 6 Mart 2015 tarihinde ’Hizmet İçi Eğitim Protokolü’ imzaladık. Protokol kapsamında 2 yıl içerisinde ilimizde görev yapan tüm öğretmen ve yöneticilerimize yönelik seminerler verilmesi planlandı. Öğretmenlerimizden bu seminere gönüllülük esasına göre katılmalarını istedik. Şuan yoğun bir katılım olduğunu görüyorum. Bugün bu seminere gönüllü olarak katılan yönetici ve öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Sizler bu eğitimdeki memnuniyetinizi okulunuzda görev yapan diğer öğretmen arkadaşlarınızla paylaştığınızda bu sayının daha da artacağını ümit ediyorum. Ben buradan Öğretmen Akademisi Vakfına, seminer veren değerli öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Umuyorum, bu seminerler yararlı olur ve buradan alacağınız eğitimin, aktaracağınız öğrencilerimize faydası olur" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV