22 Ekim 2020 Perşembe

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Elazığ’da Polis Haftası Etkinlikleri

Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü nedeniyle konuşan Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, suçlar ve suç örgütleriyle mücadelede başarılı olabilmenin en önemli şartının, günümüz teknolojisini iyi kullanarak,...

10 Nisan 2015 Cuma 13:22
Elazığ’da Polis Haftası Etkinlikleri
Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü nedeniyle konuşan Elazığ İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, suçlar ve suç örgütleriyle mücadelede başarılı olabilmenin en önemli şartının, günümüz teknolojisini iyi kullanarak, planlı ve kararlı hareket etmek olduğunu söyledi.

Türk Polis Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü nedeniyle Ahmet Aytar Meydanı’nda resmi tören düzenlendi. Törene İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek, Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksekokulu Müdürü Nurettin Önsoy, şehit dernekleri başkan ve yöneticileri, kurum müdürleri ve öğrenciler katıldı. Törende Emniyet Müdürlüğü, Polis Meslek Yüksekokulu ve şehit aileleri dernekleri tarafından çelenk sunumu yapıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından İl Emniyet Müdürü Nihat İşlek konuşma yaptı. Emniyet Müdürü İşlek, "Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, vatandaşın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, kanun hakimiyetinin ve devlet otoritesinin tesisi gibi birçok hayati görevleri üstlenmiş olan teşkilatımız, 170 yıl önce 10 Nisan 1845 tarihinde kurulmuş ve o tarihten bu yana halkımıza hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Türk polisi, bu kutsal görevi çağın teknolojisini kullanarak, sürekli kendini yenileyip geliştirerek, hukuk kuralları içinde, Atatürk ilke ve İnkılaplarına bağlı, insan haklarına saygılı, laik ve sosyal hukuk devleti bilinci ile mesai kavramı gözetmeksizin en iyi ve en verimli şekilde yerine getirmeye devam etmektedir. Yaşadığımız iletişim çağında, gelişen teknolojiyle birlikte suç ve suçlu profili de her gün değişmektedir. Bu nedenle suçlar ve suç örgütleriyle mücadelede başarılı olabilmenin en önemli şartı, günümüz teknolojisini iyi kullanmak, planlı ve kararlı hareket etmektir. Bunların yanı sıra, toplumun desteğini almış, eğitimli ve donanımlı bir teşkilat haline gelmenin başarıyı artırdığına inanıyoruz. Emniyet Teşkilatı olarak, zamanın durmadan değişen şartlarına ayak uydurabilmek için, yaşam boyu eğitim felsefesi benimsenmiştir. Üniversite mezunu personel sayımız her geçen gün daha da artmakta ve meslek içerisinde vermiş olduğumuz eğitimlerle de bu eğitim seviyesini daha da yükseltmeyi planlamaktayız" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV