30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Bhs Teşkilat Çalışmalarına Erzincan’da Devam Etti

Birlik Haberleşme ve İletişim Çalışanları Sendikası (Birlik Haber-Sen) Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri teşkilat çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcıları Ömer Budak, Mevlüt Burgaç ile Genel...

16 Nisan 2015 Perşembe 09:32
Bhs Teşkilat Çalışmalarına Erzincan’da Devam Etti
Birlik Haberleşme ve İletişim Çalışanları Sendikası (Birlik Haber-Sen) Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri teşkilat çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Birlik Haber-Sen Genel Başkan Yardımcıları Ömer Budak, Mevlüt Burgaç ile Genel Merkez Disiplin Kurulu üyesi Muş BHS İl Temsilcisi Muzaffer Bozkurt Birlik Haber-Sen Erzincan teşkilatını ziyaret ederek, hizmet kolundaki çalışanlar ile biraraya geldiler. Erzincan’da PTT Başmüdürü Mustafa Beşli’yi, Memur-Sen Erzincan İl Başkanı Temel Çiçek’i Birlik Haber-Sen Erzincan İl Temsilcisi Mustafa Sevilir’i ve tüm PTT çalışanlarını ziyaret ederek Erzincan’dan mutlu bir şekilde ayrıldılar. İlk olarak PTT Merkez Müdürlüğü Dağıtım Servisini ziyaret eden heyet, Birlik Haber-Sen Erzincan İl Temsilciliğini ziyaret ederek, İl Temsilcisi Mustafa Sevilir’den çalışmalar hakkında bilgi aldılar. İl Temsilciliğinde çok sayıda Birlik Haber-Sen üyesiyle bir araya gelen Genel Başkan Yardımcıları Budak ile Burgaç, burada Birlik Haber-Sen’in sendikal ve bir Sivil Toplum Kuruluşu olarak yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdiler.

Genel Başkan Yardımcıları Budak ile Burgaç, daha sonra PTT Merkez Müdürlüğü’nü ziyaret ederek çalışanlarla bir araya geldiler. Çalışanların sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Genel Başkan Yardımcıları Budak ile Burgaç, Birlik Haber-Sen olarak sorunların çözümü için bütün güçleriyle mücadele verdiklerini söylediler. PTT Erzincan Merkez Müdürlüğü ziyareti ve çalışmalarının bitmesinin ardından Genel Başkan Yardımcıları Budak ile Burgaç, PTT Başmüdürlüğü’ne geçerek buradaki hizmet kolunda görev yapan kamu görevlileriyle bir araya geldiler. İlk olarak PTT Başmüdürü Mustafa Beşli’yi ziyaret ettikten sonra servisler ziyaret edilerek çalışanların sorunları dinlendi. Genel Başkan Yardımcıları Budak ile Burgaç ile Muş İl Temsilcisi Muzaffer Bozkurt, tarafından PTT Başmüdürlüğü’nde tüm servisler ziyaret edildi. PTT Erzincan Başmüdürlüğü ve bağlı PTT Eğitim Merkezi ve Merkez Müdürlüğü ziyaret ederek çalışanlarla görüşen Genel Başkan Yardımcıları Budak ile Burgaç, burada çalışanlara Birlik Haber-Sen’in, laf değil icraat ürettiğini belirterek, hizmet kolunda ürettikleri kazanımları anlattılar. Birlik Haber-Sen Erzincan İl Temsilcisi Mustafa Sevilir, ziyaretlerinden ve Erzincan’da PTT çalışanlarının sorunlarını dinleyerek çözüm noktasında yaptıkları izahlardan dolayı Genel Başkan Yardımcıları Budak ile Burgaç’a teşekkür ederken, yine Muş İl Temsilcisi Bozkurt’a Erzincan’ı ziyaretinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV