24 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Toki Başkanı Erzincan’da

Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan’ı ziyaret eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Sami Mollaoğulları ile birlikte şehir genelinde yürütülen ve yürütülmesi...

15 Nisan 2015 Çarşamba 18:38
Toki Başkanı Erzincan’da
Bir dizi temas ve incelemelerde bulunmak üzere Erzincan’ı ziyaret eden Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan Erzincan Belediye Başkan Yardımcısı Sami Mollaoğulları ile birlikte şehir genelinde yürütülen ve yürütülmesi planlanan Kentsel Dönüşüm alanlarını ziyaret ederek incelemelerde bulundular.

İncelemelerin ardından bir açıklama yapan TOKİ Başkanı M. Ergün Turan “ Erzincan Toplu Konut İdaresinin en aktif olduğu illerden biri. 2002 yılından bu güne kadar 11Bin toplu konut inşaa edildi. Bunlardan bir kısmı kentsel dönüşüm, bir kısmı sosyal konut, bir kısmı ise köy kent dönüşümüdür.” dedi.

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Kızılay, Taksim, Hocabey mahallelerini ve Merkez Çarşısını kentsel dönüşümlerinin hiç kimseyi mağdur etmeden en kısa zamanda gerçekleştirileceğini sözlerine ekledi.

Gerçekleştirilen incelemelerin ardından Erzincan Belediye Başkan Vekili Hüseyin Karakoç tarafından TOKİ Başkanı M. Ergün Turan’a el işlemesi bakır tabak hediye edildi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV