30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Sağlık İçin Yürüyenlere Çekilişle Tablet Bilgisayar Verildi

Sağlık Bakanlığı’nın “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında Eskişehir Halk Sağlık Müdürlüğü önderliğinde gerçekleştirilen yürüyüşte, çekilişe katılan vatandaşlara kura ile tablet bilgisayar...

17 Nisan 2015 Cuma 18:03
Sağlık İçin Yürüyenlere Çekilişle Tablet Bilgisayar Verildi
Sağlık Bakanlığı’nın “Türkiye Sağlıklı Beslenme ve Hareketli Hayat Programı” kapsamında Eskişehir Halk Sağlık Müdürlüğü önderliğinde gerçekleştirilen yürüyüşte, çekilişe katılan vatandaşlara kura ile tablet bilgisayar dağıtıldı.

Eskişehir Sağlık Müdürlüğü’nün, vatandaşları düzenli olarak fiziksel aktivite yapmaya teşvik etmek amacıyla gerçekleştirdikleri sağlık yürüyüşleri son hızıyla devam ediyor. Bugün saat 16.30’da Vilayet Meydanı’nda ilk olarak yürüyüşe isimlerini yazdırıp, çekiliş için numara aldılar. Ardından meydandan yürüyüşe başlayan yaklaşık 300 kişilik ekip ellerinde pankartlar ile sırasıyla, Şehitlik Caddesi, Eğitimciler Caddesi’ne geçip son olarak da Vilayet Meydanı’na geri döndüler.

Ardından Vilayet Meydanı’nda tablet bilgisayar çekilişi için kavanozun içine sayıların yazılı olduğu kağıtlar konuldu. Kura çekimlerinde tablet bilgisayarları Çevre Sağlığı Teknisyeni Nihat Gültekin, Gençlik Danışma Merkezi’nden Serap Bilgen ve sağlık personeli İsmail Erkul almaya hak kazandı. Burada gerçekleşen kura çekimi ile şanslı 3 kişiye tablet bilgisayarları Vali Yardımcısı İsmail Küreci ve İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Mumcu tarafından teslim edildi.

Yürüyüşe, Vali Yardımcısı İsmail Küreci, İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Mumcu, Sağlık Müdürlüğü Evde Sağlık Hizmetleri çalışanları, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) üyeleri, 112 Acil Servis çalışanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV