24 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Ak Parti Giresun İl Teşkilatından Açıklama

GİRESUN (İHA) – AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, “Allah’ın izniyle tüm teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışıp Allah’ın da yardımıyla bu süreci yüzümüzün akıyla teşkilatlar olarak AK Parti ailesi olarak...

07 Nisan 2015 Salı 20:46
Ak Parti Giresun İl Teşkilatından Açıklama
GİRESUN (İHA) – AK Parti Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, “Allah’ın izniyle tüm teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışıp Allah’ın da yardımıyla bu süreci yüzümüzün akıyla teşkilatlar olarak AK Parti ailesi olarak atlatıcımıza olan inancım tamdır” dedi.

AK Parti Genel Merkezi tarafından tüm il başkanlıklarına gönderilen kesinleşmiş aday listelerinin ardından Giresun İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü ve 1. sıradan aday gösterilen Tural Alçelik basın açıklaması yaptı. Tütüncü, “Yoğun ve yorucu bir aday adaylığı gündeminin peşinden gerek kamuoyu anketler gerek STK anketleri gerekse de genel merkezimizin teşkilatlar üzerinde yapmış olduğu titiz bir çalışmanın sonunda böyle bir liste ortaya çıkmıştır. Listenin öncelikle Giresun’umuza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Bizim için başından beri söylediğimiz şey bizim listemizde kim olursa olsun biz dört tane adayla birlikte değil partimize müracaat etmiş olan 42 tane aday adayımızın tümünü bir aday gibi görerek hep birlikte bu seçim çalışmasını bu seçim sürecini geçireceğimizi söylemiştik. Dolayısıyla hiçbir aday adayımızda bir kırgınlık, alınganlık olmadan bu süreci bu dört adayımızın yanında teşkilatlarımızın top yekûn birlikte duracağına inancım tamdır. Dolayısıyla bu liste bu şekilde veya daha değişik bir şekilde nasıl çıkarsa çıksın bizim en baştan beri koyduğumuz hedef dört sıfırdı listeyi de gördükten sonra bizim hedefimizden hiçbir şaşmamız, hiçbir sapmamız yoktur. Allah’ın izniyle tüm teşkilatlarımızla var gücümüzle çalışıp Allah’ın da yardımıyla bu süreci yüzümüzün akıyla teşkilatlar olarak Ak Parti ailesi olarak atlatıcımıza olan inancım tamdır” dedi.

Başkan Tütüncü, 1. Turan Alçelik, 2. Adem Tatlı, 3. Mehmet Geldi ve 4. Hatice Kocaoğlu’nun yer aldığı listeyi açıkladı.

AK Parti Giresun 1. Sıra Milletvekili Adayı Gösterilen Turan Alçelik ise, “Bildiğiniz gibi Türkiye belki de Cumhuriyet Tarihinin en önemli seçimine giriyor, Giresun’umuzla Turan Alçelik, Adem Tatlı, Mehmet Geldi ve Hatice Kocaoğlu Hanım efendi oluşan liste genel merkezimiz tarafından açıklandı şuandan itibaren biz AK Parti camiası olarak bu ülkenin bir adım daha ileriye zirveye taşınması için üzerimize ne düşüyorsa yapma ekibi olarak görev yapacağız. Başta çok değerli İl Başkanımız Hasan Ali Tütüncü bey çok değerli bakanımız Nurettin Canikli bey olmak üzere bütün teşkilatımızla birlikte Giresun’da bu tespit edilmiş olan dört arkadaşında mecliste görev alması için üzerimize ne düşüyorsa yapacağız” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV