31 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Çakırmelikoğlu Eynesil’de Üretilen Çay İçin İddialı Konuştu

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, yapılan analiz ve tetkikler sonucunda Eynesil Çayı’nın ülke genelinde en kaliteli çay olduğunu iddia etti.“İlçelerle Buluşuyoruz” programı kapsamında Giresun Ticaret ve...

18 Nisan 2015 Cumartesi 13:17
Çakırmelikoğlu Eynesil’de Üretilen Çay İçin İddialı Konuştu
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, yapılan analiz ve tetkikler sonucunda Eynesil Çayı’nın ülke genelinde en kaliteli çay olduğunu iddia etti.

“İlçelerle Buluşuyoruz” programı kapsamında Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun’un Eynesil ilçesinde üyeleriyle bir araya gelip toplantı düzenledi. Çakırmelikoğlu, toplantı öncesi ilçede bulunan özel çay fabrikalarını ziyareti edip bilgiler aldı, sorunları dinledi. Özel bir işletmede yapılan toplantıda üyelerine hitaben bir konuşma yapan Giresun Ticaret Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu “Eynesil, Karadeniz bölgesindeki diğer ilçelere oranla güneşi fazla gördüğü için toprağından kaynaklanan bir kalite ortaya çıkıyor. Bu nedenle Eynesil’de üretilen çay güneşi daha fazla gördüğü için aroması en yüksek çay olma özelliğini taşıyor. Yine Eynesil fındığının da bu kaliteden yararlandığını da belirtmek isterim. Biz üretici olarak ürettiğimiz ürünün kalitesini farkında olmadığımız gibi pazarlamasını da yapamıyoruz. Giresun’u ve Eynesil’i bu yönde markalaştırma çalışmaları başlatacağız ve turistlik geçiş güzergâhlarına çay ve fındık üzerine hediyelik butik stantları oluşturacağız. Bu şekilde hem ürünlerimizin tanıtımını yapacağız hem de ekonomik anlamda vatandaşımızın cebine girdi sağlamış olacağız” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV