30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Giresun Ticaret Sanayi Odası Çavuşlu Ekmeğine El Attı

Giresun Ticaret Sanayi Odası başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin ilçelere yönelik yaptığı ziyaretlerin son durağı Görele oldu. Görele’nin Çavuşlu Beldesi’nin meşhur olan ekmeğine daha fazla sahip çıkılması...

13 Nisan 2015 Pazartesi 14:40
Giresun Ticaret Sanayi Odası Çavuşlu Ekmeğine El Attı
Giresun Ticaret Sanayi Odası başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve Yönetim Kurulu üyelerinin ilçelere yönelik yaptığı ziyaretlerin son durağı Görele oldu. Görele’nin Çavuşlu Beldesi’nin meşhur olan ekmeğine daha fazla sahip çıkılması gerektiğini ifade eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, bununla ilgili yapılması gerekenlerin üzerinde durulmasını istedi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından organize edilen “İlçelerle Buluşuyoruz” programı kapsamında Görele ve Çanakçı ilçelerindeki üyeleri ile toplantı düzenlendi. Toplantı öncesi ilçedeki üyelerini ziyaret eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Meclis Başkanı Fikret Günaydın ve Yönetim Kurulu üyeleri talep ve sorunlarını dinledi. Toplantıda konuşan Giresun Ticaret Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Görele ilçesinde yaklaşık 240 üyenin bulunduğunu, bu bölgenin ekonomik ve sosyal sorunların tartışılıp ilgili makamlara iletilerek lobi çalışması yapılacağını söyledi.

Çakırmelikoğlu “Son günlerde Çavuşlu ekmeği yerine bölgemizde Trabzon ekmeği tabelası görüyoruz. Bu konuyla ilgili bir çalışma başlatacağız. Ekmeği biz yapıyoruz ancak bizim ekmeğimiz üzerinden reklamı yapan başkaları oluyor. Ekmeğimize sahip çıkmalıyız ve bunu yapacağız" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV