24 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Görele Belediyesi’nde Telsizle Haberleşme Dönemi

Görele Belediyesi hizmetlerin daha etkin ve aktif bir şekilde yürütülmesi amacıyla telsizle haberleşme sistemine geçti.Görele Belediyesi Halka sınırsız hizmet anlaşıyla Belediye hizmetlerin daha etkin ve aktif yürütülmesi amacıyla telsizle...

09 Nisan 2015 Perşembe 14:05
Görele Belediyesi’nde Telsizle Haberleşme Dönemi
Görele Belediyesi hizmetlerin daha etkin ve aktif bir şekilde yürütülmesi amacıyla telsizle haberleşme sistemine geçti.

Görele Belediyesi Halka sınırsız hizmet anlaşıyla Belediye hizmetlerin daha etkin ve aktif yürütülmesi amacıyla telsizle haberleşme sistemine geçti.

Telsizle haberleşme sistemi ile birlikte personellerin birbirleriyle uyum içerisinde haberleşmesi, böylelikle hizmetlerin daha etkin ve aktif bir şekilde yürütülmesi amaçlanıyor.

Görele Belediye Başkanı Tolga Erener, Belediye içerisinde ve sorumluluk alanlarında hizmetlerin daha etkin ve aktif bir şekilde yürütülmesi amaçıyla telsizle haberleşme sistemi uygulamasına geçtiklerini söyledi.

Telsizlerin belediye içerisindeki birimlere dağıtımının yapıldığını belirten Başkan Erener, "Görele Belediyesi olarak halkımızın her daim yanında ve hizmetinde olmaya devam ediyoruz. Bu anlamda hizmetlerimizin ve işlerimizin en aktif ve en etkin bir şekilde yürütülmesi amacıyla telsizle haberleşme sistemine geçtik. Telsizlerimizin Belediye içerisindeki birimlere dağıtımını yaptık. Temizlik işleri, Zabıta Teşkilatı, Fen İşleri Müdürlüğü ve belediyemiz işçi amirleri olmak üzere 13 kişide telsizimiz bulunmaktadir. Ayrıca farklı bir uygulama ile de GPRS üzerinden personelimizin nerede olduğu da bu sayede bilinmiş olacaktır. Görele için buradayız ve ilçemize en iyi hizmeti sunmak için buraya geldik" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV