06 Temmuz 2020 Pazartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

LÜTFİ KAŞIKÇI, MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Lütfi Kaşıkçı, MHP Hatay Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunun ardından, Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanlığı görevinden istifa etti.

06 Mayıs 2018 Pazar 20:32
LÜTFİ KAŞIKÇI,  MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
 Lütfi Kaşıkçı, MHP Hatay Milletvekilliği Aday Adaylığı başvurusunun ardından, Milliyetçi Hareket Partisi Hatay İl Başkanlığı görevinden istifa etti. Parti binasında gerçekleşen aday adaylarını tanıtım toplantısında açıklamalarda bulunan Lütfi Kaşıkçı, Başkanlık görevini Murat Adal’a devretti. Eski Başkan Lütfi Kaşıkçı’nın vedasına partililer ve parti severler tarafından yoğun ilgi vardı. Aday adaylarını tanıtım toplantısında konuşan Lütfi Kaşıkçı, desteklerinden dolayı tüm Hataylılara teşekkür etti. 

HAKKIN YOLUNDA MİLLETİN YANINDA OLMAYA ÇALIŞTIM 

Milliyetçi Hareket Partisi Hatay Milletvekili Aday Adayı Lütfi Kaşıkçı gerçekleştirdiği basın açıklamasında, “Kıymetli Gönüldaşlarım, 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan 27. Dönem Milletvekilliği için Devletimizin bekasının teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisinden aday adaylığımı dün gerçekleştirdim. Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde doğdum. İlk, orta ve lise eğitimimi Kırıkhan’da tamamladım. Lisans ve yüksek lisans eğitimimi Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Mühendislik- Mimarlık Fakültesi İnşaat Mühendisliğinde bitirdim. Doktorama ise Selçuk Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü İnşaat Mühendisliğinde devam etmekteyim. Lise ve üniversitede Ülkü Ocaklarının çeşitli birimlerinde görev yaptım. 2006-2012 yılları arasında Hatay Ülkü Ocakları il Başkanlığı görevini yürüttüm. İl Başkanlığım sürecinde Hatay’ın en buhranlı günlerine tanık oldum. Milletimin bekası için gece gündüz çalışırken kendimi FETÖ kumpasının içinde buldum. Beni kirli emellerine alet etmek isteseler de gerçeklerin gün yüzüne çıkacağını her zaman biliyordum. 8 Şubat 2015 tarihinde Milliyetçi Hareket Partisi Hatay il başkanlığına seçildim. Bu tarihten itibaren Hatay siyasetinde birleştirici bir unsur olmaya gayret ettim. Her kesimden her insanı kucaklamaya çalıştım.

 Her zaman Hakkın yolunda Milletin yanında olmaya çalıştım. Herkesin derdiyle dertlendim ulaşılamayan değil her daim ulaşılan oldum. Bin yıllık kardeşlerimizle bizi ayrı düşürmeye çalışanların her zaman karşısında oldum. Yusuf Has Hacip‘in dediği gibi : ‘Ey asil insan! İnsanlığı elinden bırakma; insanlığa karşı daima insanlıkla muamele et.’   sözüyle her zaman hareket ettim. Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanları, Ülkü Ocakları İl ve İlçe Başkanları, Milliyetçi Hareket Partisine gönül vermiş gönül dostlarımızın arzu ve isteğiyle bu yola çıktım” dedi. 

PARTİMİZİN EMRİNDE OLACAĞIZ

Sözlerine devam eden MHP Hatay İl Eski Başkanı Lütfi Kaşıkçı, “Tarihin sayfalarını incelediğimizde dâhili ve harici bedbahtların ülkemiz üzerindeki niyetlerini biliyoruz. Asırlardır gerçekleştirmeye çalıştıkları ve bunu son zamanlarda açık bir şekilde ortaya koydukları bir dönemi yaşıyoruz. Bu dönemde Milliyetçi Hareket Partisi olarak duruşumuz yine çok net ve açıktır. Milletin egemenliğine kastedeceklerin çarpacağı ilk duvar bizleriz. Bizler Milliyetçi Hareket Partisi olarak iktidar olmayı çok istiyoruz. Bunun sebebi asla şahsi çıkarlar değildir.  Türkiye’nin maddi ve manevi değerlerine sahip çıkmak, Türk Milleti’ni ekonomik sıkıntılardan kurtarmak,  yoksulların, işsizlerin mazlumların ve kimsesizlerin kapısı olmak, can çekişen çiftçi ve köylülerin, memur ve işçilerin sesini meclise taşımak,  çaresiz esnaf ve sanatkârların,   dul ve yetimlerin yoldaşı olmak için biz bu yola baş koyduk. Bizim yolumuzda kul hakkı yemek, al bayrağa ihanet etmek, bölücü hainlerle yol arkadaşlığı etmek asla yoktur. Türk Milletinin bekası ve birlikteliği için çıktığımız bu yolda sizlere de verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkür ederim. Ömrüm yettikçe, son nefesime kadar Liderim Sayın Devlet Bahçeli’nin izinde, partimizin emrinde olacağıma siz kıymetli dava arkadaşlarımın önünde söz veriyorum. Ne Mutlu Türküm Diyene.” diyerek sözlerini noktaladı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV