24 Eylül 2020 Perşembe

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Lütfi Kaşıkçı,Cumhur İttifakını Anlatıyor.

Milliyetçi Harekat Partisi(MHP) Hatay Milletvekili Aday Adayı Lütfi Kaşıkçı, Hatay’ın her tarafını karış karış gezerek halka Cumhur İttifakını anlatıyor

11 Mayıs 2018 Cuma 12:59
Lütfi Kaşıkçı,Cumhur İttifakını Anlatıyor.
 Milliyetçi Harekat Partisi(MHP) Hatay Milletvekili Aday Adayı Lütfi Kaşıkçı, Hatay’ın her tarafını karış karış gezerek halka Cumhur İttifakını anlatıyor. “Cumhur İttifakını Bir De MHP’den Dinleyin” sloganı ile çıktığı bu yolda gittiği her yerde, coşkuyla karşılanan ve sözüne itimat edilen Lütfi Kaşıkçı, Hatay’da bambaşka bir siyaset çizgisini izliyor. Halkın her kesimi ile bir araya gelip, merak edilenleri cevaplayarak, halkı dinleyip bu konudaki fikirlerini gözler önüne seren Kaşıkçı, Cumhur ittifakının milletin ta kendisi olduğunu gittiği her yerde söylüyor. Cumhur İttifakının Türk milletinin ruh kökünden, tarihi hedeflerinden, milli kimliğinden, bin yıllık kardeşlik ve kader ortaklığından yüce bir umutla, yüksek bir ufukla ortaya çıktığını da anlatan Kaşıkçı, sahte ve sanal ittifakların millete yabancı ve yalancı olduğunu da vurguluyor.

Teşkilatın her kademesinde görev almış ve aldığı her görevi en iyi şekilde yerine getirerek, vatandaşın gönlünde taht kuran Kaşıkçı, 24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili seçimlerinin henüz tarihi kesinleşmeden önce de aynı sloganla gezerek, millete Cumhur ittifakını anlatmıştı.

Bıkmadan usanmadan, halkın ayağına giderek MHP’nin haklı davasını anlatan MHP Hatay Milletvekili Aday Adayı Lütfi Kaşıkçı, halkın gözünde Hatay siyasi arenasında en popüler, en donanımlı ve en samimi siyasetçi olma ünvanlını da kazandı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV