28 Ekim 2020 Çarşamba

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Şehitler Abidesi Törenle Açıldı

Vurucu; “Halka hizmet Hakka hizmettir”

12 Mayıs 2018 Cumartesi 13:06
Şehitler Abidesi Törenle Açıldı
Belen'e Ümraniye Belediyesi’nin destekleri ile yapılan şehitler abidesi sosyal tesisi açılışı düzenlenen törenle gerçekleşti.
Tesisin açılış törenine Belen Kaymakamı Abdulaziz Aydın, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, Siyasi parti ilçe başkanları, daire müdürleri ve davetliler katıldı.Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, bizlere böylesine güzel bir tesisin yapımında maddi manevi desteklerini esirgemeyen kardeş Belediye Başkanı Hasan Can ve ekibine teşekkür ederek şunları söyledi:“Belenimizin tarihinde önemli bir yer tutan ve aziz Şehitlerimizin yattığı bu kutsal alanımızın restorasyon çalışmalarını yaparak, hak ettiği güzelliğe kavuşturduk. Ama bu hizmetlerimiz de güzel Belenimize yetmez daha birçok kalıcı eser bırakmak için dur durak bilmeden çalışacağız. Rabbim bu güzel toprakları bizlere yurt eden Şehit ve Gazilerimizi Rabbim razı olsun.” dedi.Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, gerçekten birçok kültürün bir arada barış içinde yaşadığı bir şehirdir Hatay diyerek,” Aslında Hatay’ın özelliği Anadolu’nun özelliğidir. Bin yıldan beri biz bu topraklarda; Alevisi, Sünnisi, Lazı,Çerkezi, Kürdü, Türkü, Arabı ve Acemiyle, Anadolu coğrafyasını barış coğrafyasına çeviren neslin evlatlarıyız. Maksadımız halka hizmettir. Halka hizmet Hakka hizmettir” şeklinde konuştu.

Belen Kaymakamı Abdülaziz Aydın Şehitler abidesi hakkında bilgi vererek tesisin açılmasında emeği geçen başta belediye başkanları olmak üzere çalışanlara teşekkür etti.


    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV