22 Ekim 2020 Perşembe

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Iğdır Üniversitesi Nahçıvan’da “geleneksel El Sanatları Sergisi” Açtı

Iğdır Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu ile Nahçıvan Devlet Üniversitesi İnce Sanatlar Fakültesi İşbirliği ileNahçıvan’da“Geleneksel El Sanatları Sergisi” açıldı.Nahcıvan Devlet Üniversitesi İnce Sanatlar Fakültesi...

10 Nisan 2015 Cuma 13:09
Iğdır Üniversitesi Nahçıvan’da “geleneksel El Sanatları Sergisi” Açtı
Iğdır Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu ile Nahçıvan Devlet Üniversitesi İnce Sanatlar Fakültesi İşbirliği ileNahçıvan’da“Geleneksel El Sanatları Sergisi” açıldı.

Nahcıvan Devlet Üniversitesi İnce Sanatlar Fakültesi Sergi Salonu’nda açılan sergiye Türkiye Cumhuriyeti Nahçıvan Başkonsolosu Nihat Erşen, Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, NahçıvanDevlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muharremov Salih Haydaroğlu, Iğdır Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emin Erdem, Genel Sekreter Ahmet Kızılkurt, Nahçıvan Devlet Üniversitesi Rektör Yardımcıları ile İnce Sanatlar Fakültesi Dekanının yanı sıra her iki üniversitenin öğretim üyeleri, personelleri, Nahcıvan Devlet Üniversitesi öğrencileri katılarak yoğun ilgi gösterdiler.

Serginin açılışında konuşan Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Hakkı Yılmaz, Nahcıvan Devlet Üniversitesi işbirliği ile böyle anlamlı projeyi hayata geçirmenin önemine değindi. Nahçıvan Devlet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muharremov Salih Haydaroğlu da Iğdır Üniversitesi ile yapılan bu çalışmadan son derece memnun olduğunu belirterek, bu gibi çalışmaların önümüzdeki süreçte de devam edeceğini kaydetti. Yapılan açılış konuşmalarından sonra katılımcılar sergiyi gezdiler.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV