29 Eylül 2020 Salı

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Iğdır’da ‘bir Dikili Ağacımız Olsun’ Projesi

Iğdır’da, 6-10 Nisan Polis Haftası ve Emniyet Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde ‘Bir Dikili Ağacımız Olsun’ proje kapsamında fidan dikimi yapıldı.Emniyet Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü...

07 Nisan 2015 Salı 17:24
Iğdır’da ‘bir Dikili Ağacımız Olsun’ Projesi
Iğdır’da, 6-10 Nisan Polis Haftası ve Emniyet Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde ‘Bir Dikili Ağacımız Olsun’ proje kapsamında fidan dikimi yapıldı.

Emniyet Teşkilatı’nın 170. kuruluş yıldönümü etkinlikleri kapsamında Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü tarafından ‘Bir Dikili Ağacımız Olsun’ projesi kapsamında ‘Bereket Ormanı’na 500 adet çam fidanı dikildi. Fidan dikim programına Iğdır Valisi Davut Haner, İl Emniyet Müdürü Yüksel Babal ve Iğdır Üniversitesi Rektör İbrahim Hakkı Yılmaz, Jandarma Alay Komutanı Mustafa Ulus, Orman İşletme Müdürü Hasraf Aka, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve emniyet personeli katıldı. Burada konuşan Emniyet Müdürü Babal, Polis teşkilatının 170. kuruluş yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde ‘Bir Dikili Ağacımız Olsun’ projesi kapsamında hem haftalarını kutlamak, hem de Iğdır’da bir hatıra bırakmak için fidan diktiklerini söyledi. Babal, “Sayın Cumhurbaşkanımızın eşleri Emine Erdoğan Hanımefendi’nin başlattığı ‘Hatıra Ormanı’na bugün 500 fidan diktik. Önümüzdeki kısa bir süre içerinde 500 fidan daha dikerek bu kampanyaya destek vermeyi planlamaktayız. Bu şekilde bin fidan dikmiş olacağız. Bu vesileyle tüm meslektaşlarımın kuruluş yıl dönümlerini kutluyorum” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV