27 Eylül 2020 Pazar

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Tıbbi Onkoloji Gündüz Kemoterapi Tedavi Ünitesi Yenilendi

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi Tıbbi Onkoloji Gündüz Kemoterapi Tedavi Ünitesi dizayn edilerek kemoterapi koltuk sayısı artırıldı.İç Hastalıkları Anabilim Dalı Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç. Dr....

01 Nisan 2015 Çarşamba 12:49
Tıbbi Onkoloji Gündüz Kemoterapi Tedavi Ünitesi Yenilendi
Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi Tıbbi Onkoloji Gündüz Kemoterapi Tedavi Ünitesi dizayn edilerek kemoterapi koltuk sayısı artırıldı.

İç Hastalıkları Anabilim Dalı Tıbbi Onkoloji Uzmanı Doç. Dr. Murat Koçer, kanser hastalarında uygulanan güncel tedavi yaklaşımlarıyla hastaların tedavisinin yapıldığını söyledi. Koçer, "Bu bağlamda kliniğimiz 2002 yılından bu yana aktif olarak hizmet vermektedir. Gelişen tedavi modelitelerine paralel olarak kliniğimizde sistemik tedaviler uygulanmaktadır. Çok yakın zamanda ayaktan kemoterapi ünitemiz yeniden dizayn edilmiş olup, daha konforlu, artan kemoterapi koltuk sayısı ile daha fazla hastaya tedavi verilebilmesi mümkün olmaktadır" dedi.

Sadece ünitenin genişlemiş olması değil aynı zamanda ilaçların hazırlanmasının da otomatik sistemle gerçekleştirildiğini kaydeden Doç.Dr. Koçer, dijital ortamda kontrollerinin sağlandıktan sonra alanında deneyimli sağlık personeli tarafından uygulamasının gerçekleştirildiğini belirtti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV