30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

“kağıdın Halleri Ebru Ve Katı" Sanatseverlerle Buluştu

Küçükçekmece Belediyesi Geleneksel Sanatlar Akademisi öğrencilerinin hazırladığı “Kağıdın Halleri Ebru ve Katı” sergisi sanatseverle buluştu.Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi, Küçükçekmece Belediyesi Geleneksel Sanatlar Akademisi öğrencilerinin...

20 Nisan 2015 Pazartesi 11:05
“kağıdın Halleri Ebru Ve Katı
Küçükçekmece Belediyesi Geleneksel Sanatlar Akademisi öğrencilerinin hazırladığı “Kağıdın Halleri Ebru ve Katı” sergisi sanatseverle buluştu.

Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi, Küçükçekmece Belediyesi Geleneksel Sanatlar Akademisi öğrencilerinin hazırlamış olduğu “Kağıdın Halleri Ebru ve Katı” sergisine ev sahipliği yaptı. Ebru sanatında Alparslan Babaoğlu danışmanlığında Uğur Taşatan, Katı Sanatında Dürdane Ünver danışmanlığında Ersin Yıldızhan ile devam edilen dersler sonucunda ortaya çıkan eserler, sanatseverlerle buluşturuldu. Serginin açılışına Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Güllüçayır da katıldı.

İki farklı branşta 6 farklı gruptan 44 öğrenci ile yürütülen çalışmaları izleyiciyle buluşturmaktan duydukları mutluluğu dile getiren ebru üstadı Alparslan Babaoğlu ve katı üstadı Dürdane Ünver, Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e teşekkür ettiler.

Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Güllüçayır da sanatçıları tebrik ederek, kültür ve sanata olan desteklerinin artarak devam edeceğinin altını çizdi. Yedi aylık bir süreçte hazırlanan ve geleneksel sanatların klasik çizgisinden beslenen eserler, 5 Mayıs’a kadar Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde gezilebilecek.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV