27 Ekim 2020 Salı

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Latife Hanım’ın Çehresi Değişti

Her ay bir mahalleye girerek tüm alt yapı sorunlarını çözen ve diğer eksikleri gidermeye çalışan Karşıyaka Belediyesi, bu kez Latife Hanım Mahallesi’nde seferberlik başlattı.Latife Hanım Mahallesi’ndeki çalışmalara Fen İşleri, Park-...

19 Nisan 2015 Pazar 11:52
Latife Hanım’ın Çehresi Değişti
Her ay bir mahalleye girerek tüm alt yapı sorunlarını çözen ve diğer eksikleri gidermeye çalışan Karşıyaka Belediyesi, bu kez Latife Hanım Mahallesi’nde seferberlik başlattı.

Latife Hanım Mahallesi’ndeki çalışmalara Fen İşleri, Park- Bahçeler, Sosyal Yardım İşleri, Spor, Veteriner İşleri, Temizlik İşleri, Ulaşım müdürlükleri başta olmak üzere, 10’a yakın birim katıldı. Çalışmalar kapsamında, muhtarlık ofisinin eksikleri giderildi. Parklar yenilenirken ağaçların da bakımı yapıldı. Mahallede asfalt, ızgara bakımı, yol bakım - onarım çalışmaları tamamlandı. Çöp konteynerleri temizlenirken, mahallede sineklere ve haşerelere karşı ilaçlama yapıldı. İZSU ile irtibat sağlanarak mahalledeki dere ıslah çalışmaları yapıldı ve köprü çalışmaları başlatıldı. Mahallede ihtiyaç sahibi, yardıma muhtaç, engelli, sağlık sorunu olan vatandaşlar ziyaret edilerek acil ihtiyaçları karşılandı.

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, "Sokaklarımızın tüm sorunlarını biliyoruz ve çözüm için özveriyle çalışıyoruz. Acil ihtiyaçları gideriyoruz ve kronikleşen, 30 yıldır çözülemeyen sorunları da çözüyoruz. Bizim için önemli olan mahalle halkının huzur içinde yaşaması ve rahat etmesidir. Bu kez Latife Hanım Mahallemizde bunu başardığımız için mutluyuz. Biz büyük bir aileyiz ve sorunları da el birliği ile çözüyoruz" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV