24 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Karaman Belediye Meclisinde İhtisas Komisyonları Belirlendi

Karaman Belediye Meclisi’nin Nisan ayı toplantısında meclis başkan vekili, encümen üyeleri ve bir yıl boyunca görev yapacak ihtisas komisyonlarının seçimi yapıldı.Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan başkanlığında toplanan meclisin...

07 Nisan 2015 Salı 19:33
Karaman Belediye Meclisinde İhtisas Komisyonları Belirlendi
Karaman Belediye Meclisi’nin Nisan ayı toplantısında meclis başkan vekili, encümen üyeleri ve bir yıl boyunca görev yapacak ihtisas komisyonlarının seçimi yapıldı.

Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan başkanlığında toplanan meclisin gündeminde, iki yıl görev yapacak Meclis 1. Başkan Vekili Seçimi, 1 yıl görev yapacak. Encümen Üyeleri ile İhtisas Komisyonu Üyelerinin seçimi ve müdürlüklerden gelen konular yer aldı. Meclis toplantısında 24 madde görüşülerek karara bağlanırken, Meclis Başkan Vekili, Encümen Üyeleri ve İhtisas Komisyonları Üyeleri de yapılan açık ve kapalı oylamalarla belirlendi. Yapılan gizli oylamalar sonucunda, Meclis 1. Başkan Vekilliğine 26 oy ile Muzaffer Özdal, Encümen Üyeliklerine 23 oy ile Beytullah Karakaş, Mustafa Sarı ve Recep Oğuzcan seçildi. Açık oylama ve oy birliği ile gerçekleştirilen Meclis İhtisas Komisyonu üyelikleri de şu isimlerden oluştu:

"Plan ve Bütçe Komisyonu, Turgay Baş, Recep Oğuzcan, Elife Dilara Güngör, Fahri Çatav, Mehmet Ali Kamer. İmar İşleri Komisyonu, Ramazan Pınar, Murat Dikmen, Ramazan Özbay, Mustafa Altın, Zekeriya Yıldız. İdari İşler Komisyonu, Reşit Kızıldeniz, Dede Rıza Akgül, Mustafa Öktem, Kemal Köse, Ahmet Kapar. Kültür ve Sosyal İşler Komisyonu, Elmas Coşar, Leyla Bender, Fadime Akkuş, Hüseyin Göktaş, Muzaffer Kara. Kadın-Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu,Fadime Akkuş, Muzaffer Kara, Elmas Coşar, Leyla Bender, Elife Dilara Güngör. İçişleri ve Dilekçe Komisyonu, Mahmut Selim Dülger, Hüseyin Göktaş, Muzaffer Kara, Muzaffer Özdal, Yusuf Ulaş."

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV