30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Karaman’da Ülkü Ocakları Lokma Tatlısı Dağıttı

Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanlığı, Alparslan Türkeş’in vefatının 18. yıldönümü nedeniyle 5 bin lokma tatlısı dağıttı.İsmet Paşa Caddesi’nde toplanan ülkü ocakları mensubu gençler dualar eşliğinde, hazırlanan lokma tatlılarını...

05 Nisan 2015 Pazar 09:29
Karaman’da Ülkü Ocakları Lokma Tatlısı Dağıttı
Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanlığı, Alparslan Türkeş’in vefatının 18. yıldönümü nedeniyle 5 bin lokma tatlısı dağıttı.

İsmet Paşa Caddesi’nde toplanan ülkü ocakları mensubu gençler dualar eşliğinde, hazırlanan lokma tatlılarını vatandaşlara dağıttı.

Alparslan Türkeş’in, ortaya koyduğu görüşler ve gösterdiği hedefler ile her zaman Türk milletinin hislerine tercüman olduğunu kaydeden Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanı Latif Pulcu, ’’Başbuğumuz Alparslan Türkeş’i hakka yürüyüşünün 18. yılında sevgi, saygı ve rahmetle anıyoruz. Merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş, gençlik yıllarından itibaren bütün ömrünü vatan ve millet hizmetine adamış, ülkenin mili birliği ve bütünlüğü için bu uğurda hiçbir fedakarlıktan da kaçınmamıştır. Milletine karşı olan derin sevgisi O’nu Milletin Başbuğ’u haline getirmiştir. Bilinmelidir ki Türkeş Bey, 80 yıllık hayatının hemen hemen tamamını ülkülerine vakfetmiş bir şuur, gönül ve dava insanıdır. Attığı her adımı millet yararına, söylediği her sözü vatan lehinedir. O, yalnızca son yurdumuzla sınırlı kalmayan, Türk’ün yaşadığı her yere umut güneşi gibi doğan milli bir heyecan, milliyetçi bir kılavuz ve Türk-İslam medeniyetinin yılmaz bir savunucusudur. Merhum Başbuğumuz hiçbir zaman kolay bir başarı vadetmemiş, menfaat tekliflerine, tehditlere ve bir yığın engellemelere kulak asmamıştır. İçinde yaşadığımız günler, merhum Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in, Türk milliyetçilerine gösterdiği istikametin ne kadar doğru ve isabetli olduğunu bir kez daha ispatlamıştır. Bu vesileyle Başbuğumuzu ebediyete intikalinin 18. yıldönümünde bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. Mekanı cennet, ruhu şad olsun. Bıraktığı yolda yılmadan yıkılmadan devam edeceğiz" dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV