30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Kağızman Kaymakamlığı 14 Proje İle Umut Oldu

Kağızman Kaymakamlığı ilçenin sosyal ve kültürel değerlerini artırmak ve ekonomiye can vermek için hazırladığı 14 proje ile umut oldu.Kağızman Kaymakamı Musa Üçgül göreve başladığı 1 yıllık süre zarfında ilçenin eksiklerini...

17 Nisan 2015 Cuma 09:37
Kağızman Kaymakamlığı 14 Proje İle Umut Oldu
Kağızman Kaymakamlığı ilçenin sosyal ve kültürel değerlerini artırmak ve ekonomiye can vermek için hazırladığı 14 proje ile umut oldu.

Kağızman Kaymakamı Musa Üçgül göreve başladığı 1 yıllık süre zarfında ilçenin eksiklerini ve ihtiyaçlarını belirleyerek kurmuş olduğu proje ekipleri ile bu yıl oldukça iddialı. Birçok alanda hazırlanan 14 proje ile ilçe genelinde gerek sosyal alanda gerek ekonomik alanda Kağızman’ı gelişmiş batı ilçeleri ile yarışır durma getirmeyi hedefliyor.

Yaklaşık 70 çeşit kursunda içinde olduğu projeler ilçe halkına umut verdi. Kaymakam Üçgül, “Hedefimiz gerek gençlerimiz olsun gerek ev hanımlarımız olsun hiçbir sosyal etkinlik ve eğitimlerden geri kalmasın. Şu ilçe de varda Kağızman’da yok dedirtmemeyi hedefliyoruz.” dedi.

Kağızman Kaymakamı Musa Üçgül, “Bütün fikirlerde açık olduk. Kağızman’ı hep birlikte daha güzel yaşanacak bir ilçe yapalım huzurun ve gelişmişliğin örneği olsun.” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV