31 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Emin Çınar, Azdavay İlçesini Ziyaret Etti

MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, Azdavay ilçesini ziyaret etti.MHP Kastamonu Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Emin Çınar, Azdavay ilçesinde ziyaretlerde bulundu.MHP Azdavay İlçe Başkanı ve ilçe yönetimi eşliğinde esnaf ziyaretleri...

17 Nisan 2015 Cuma 17:59
Emin Çınar, Azdavay İlçesini Ziyaret Etti
MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, Azdavay ilçesini ziyaret etti.

MHP Kastamonu Milletvekili ve 25. Dönem Milletvekili Adayı Emin Çınar, Azdavay ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

MHP Azdavay İlçe Başkanı ve ilçe yönetimi eşliğinde esnaf ziyaretleri gerçekleştiren Çınar, esnaf ve vatandaşlarla bir süre sohbetti. Vatandaşların ve esnafların istek ve talepleriyle sorunlarını dinleyen Emin Çınar, hükümeti eleştirerek, “Biz milletvekili olduğumuz zaman Sayın Başbakan bir şey ifade etti. Bu milletvekillerine lojman yapılmış, bunlara birer tane lojman yapmışlar dedi. Benim köylüm aç gezerken, benim memurum, benim emeklim yeterince karını doyuramazken bunlara bu lojman reva değil. Bunları yıkacağım ben dedi. Tüm milletvekilleri de dahil olmak üzere hepimiz bu doğru söylüyor dedik, alkışladık. Kabul güzel bir şey yaptı. Peki, aradan 12 yıl geçti, ne oldu şimdi? Dün milletvekiline lojmanı çok gören Sayın Başbakan bugün kendisine 1 milyar 370 milyon liraya saray yaptırdı. Ben bu rakamı telaffuz ederken bile zorlanıyorum. Saraya harcanan para asgari ücretle çalışan 1 milyon 600 bin kişinin aylığına tekabül ediyor.

Dinimizde ihtiyaç varsa harcayın, ama ihtiyacınız yokken israf yapıyorsanız bu haramdır diyor. Saraya harcanan bu parayla 274 tane tam donanımlı okul veya 200 tane tam donanımlı hastane veya 92 tane üniversite yaptırılabiliyor. Sarayın elektrik, su, doğalgaz, ısıtma, soğutma, temizlik, peyzaj giderleri aylık 21 milyon lira. Emeklimizin aldığı zam ise 25 lira. Emeklimizin, köylümüzün, işçimizin durumu ortadadır. Bugün bu vatandaş böyle yaşarken böylesine şaşalı bir yaşantı reva mı?” dedi.

Esnaf ve vatandaşlar, kendilerine ziyarette bulunan Emin Çınar’a büyük ilgi gösterdi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV