31 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Hem Kursiyerleri Öğrencilere Kuaförlük Yaptı

Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde Halk Eğitim Merkezinin açmış olduğu Saç Bakımı ve Yapımı Kursu kursiyerleri 75. Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Orta Okulu kız öğrencilerinin saç bakımını yaptı.Azdavay Milli Eğitim Müdürü Murat Çorbacı,...

17 Nisan 2015 Cuma 10:51
Hem Kursiyerleri Öğrencilere Kuaförlük Yaptı
Kastamonu’nun Azdavay ilçesinde Halk Eğitim Merkezinin açmış olduğu Saç Bakımı ve Yapımı Kursu kursiyerleri 75. Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Orta Okulu kız öğrencilerinin saç bakımını yaptı.

Azdavay Milli Eğitim Müdürü Murat Çorbacı, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat Şimşek, Müdür Yardımcısı Ferhat Ütgün ve Kurs eğitmeni Sevil Civelek eşliğinde Azdavay 75.Yıl YİBO’na gelen kursiyerler bayan öğrencilere gönüllü kuaförlük yaptılar. Kursiyerler tarafından saçlarına kesim, fön ve birbirinden farklı örgü modelleri yapılan öğrenciler projede emeği geçenlere teşekkür ettiler.

Azdavay Halk Eğitim Merkezi Müdürü Murat Şimşek vatandaşları meslek sahibi yapmak amacı ile açtıkları Saç Bakımı ve Yapımı Kursuna devam eden on kursiyerin toplam 832 saat eğitim alacaklarını belirterek “İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile ortak olarak düzenlediğimiz sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçemiz 75.Yıl Cumhuriyet Yatılı Bölge Orta Okulundaki kız öğrencilerimizin saç bakımını yaptık. Öğrencilerimiz ve kursiyerlerimiz bu projeden dolayı çok mutlu oldular. Vatandaşları meslek sahibi yapmak ve bilinçlendirmek amacı ile mesleki, teknik ve sosyal-kültürel kursları gelen talepler doğrultusunda açmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV