27 Eylül 2020 Pazar

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Kilis Belediyesi Mahallelerde Seferberlik Başlattı

Kilis Belediyesi tarafından kent merkezindeki mahallelerde temizlik, alt yapı, park bahçe, asfalt ve kaldırım başta olmak üzere belediye hizmetlerinde seferberlik başlattı.Sabah saatlerinde Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Belediye Başkan Yardımcıları...

17 Nisan 2015 Cuma 12:11
Kilis Belediyesi Mahallelerde Seferberlik Başlattı
Kilis Belediyesi tarafından kent merkezindeki mahallelerde temizlik, alt yapı, park bahçe, asfalt ve kaldırım başta olmak üzere belediye hizmetlerinde seferberlik başlattı.

Sabah saatlerinde Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ali Eryılmaz, Cuma Özdemir, Mehmet Akif Yavuzlu, belediye meclisi üyeleri, belediye birim müdürleri ve belediye çalışanları ile birlikte Kilis’in En büyük mahallesi Ekrem Çetin Mahallesine çıkarma yaptı. Yüzlerce belediye çalışanı ile temizlik kampanyası başlatan Belediye Başkanı Hasan Kara, bundan sonra bir mahalleye belediyenin tüm birimleri ile girerek sorun ve sıkıntıları çözerek çıkacağını ifade ederek, “Bir yandan belediyemizin temizlik işleri sokak caddeler, parklar ile süpürge araçları ile temizlik yapacak. Her mahalledeki okullarda bu kampanyaya destek verecek. Fen İşleri Müdürlüğümüz bir yandan da asfalt gerekiyorsa asfalt, yama gerekiyorsa yama kilit taşı gerekiyorsa kilit taşı döşenecek. Kaldırımlar yapılacak. Kanalizasyonda sorun varsa çözülecek. Parklarımız elden geçirilecek. Temizlikleri yapılacak, oyun grubu ve banklarda eksiklik var ise giderilecek. Suyla ilgili sıkıntı var ise gereken yapılacak. Bu yıl boyunca sürecek böylece belediyenin tüm gücü ile girdiğimiz mahalleyi tertemiz yapıp çıkacağız” dedi.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV