31 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan Öznavruz Görevine Başladı

Konya İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Hasan Öznavruz Konya Halk Sağlığı Müdürü olarak atandı.Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü görevine atanan İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Hasan Öznavruz Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde...

19 Nisan 2015 Pazar 17:17
Konya Halk Sağlığı Müdürü Dr. Hasan Öznavruz Görevine Başladı
Konya İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Hasan Öznavruz Konya Halk Sağlığı Müdürü olarak atandı.

Konya Halk Sağlığı Müdürlüğü görevine atanan İl Sağlık Müdür Yardımcısı Dr. Hasan Öznavruz Halk Sağlığı Müdürlüğü’nde düzenlenen devir teslim töreni ile görevine başladı. Törene, İl Sağlık Müdürü Yrd. Doç. Dr. Hasan Küçükkendirici, Sağlık Müdürlüğü yöneticileri ve Halk Sağlığı Müdürlüğü yöneticileri katıldı. Devir teslim töreninde konuşan Dr. Hasan Küçükkendirci, yapılan hizmetlerdeki “biz” vurgusunu yaparak, “Üçlü yapı güçlü yapı mantığı, ekip ruhu ve birlikten güç doğar ilkesi ile Konya’da hiç bir uyumsuzluk yaşamadan özveri ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sağlık Müdürlüğü, Halk Sağlığı Müdürlüğü ve Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliğimiz uyum içerisinde Konya sağlığına hizmet ediyoruz. Halk Sağlığı Müdürlüğünde ilk görev alan Lütfü Bey ve daha sonra göreve gelen Murat Bey ile hep birlikte ekip olarak çalıştık. Onlara hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Şimdi göreve başlayan Hasan Bey ile de birlikte çalıştık ve uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Konya’nın sağlığına yönelik, daha iyi hizmetleri birlikte vermeye çalışacağız, Konya sağlığına hayırlı olsun. Hasan kardeşimize görevinde başarılar diliyoruz” dedi.

Halk Sağlığı İl Müdürlüğü görevine başlayan Dr. Hasan Öznavruz ise, “En büyük avantajım, İl Sağlık Müdürlüğü’ndeki arkadaşlarımızın bize olan desteği ve Halk Sağlığı Müdürlüğü kurulurken buraya görevlendirilen arkadaşlarımız olacak. Son 10 yıldır İl Sağlık Müdürlüğü’nde omuz omuza çalışarak Konya sağlığına hizmet ettik. Zamanımın tamamını arkadaşlarımla birlikte Konya sağlığına ayıracağımdan kimsenin kuşkusu olmasın. Herkese teşekkürlerimi sunuyorum” şeklinde konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV