31 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Seydişehir’in Tanıtımına Katkı Sağlayanlara Teşekkür

Konya’nın Seydişehir ilçesinin tanıtımına katkı sağlayan dağcılık ve fotoğrafçılık yapan gönüllülere, Kaymakam Tuncay Sonel teşekkür belgesi verdi.Seydişehir Kaymakamlığındaki teşekkür programına uzun yıllardır gönüllü olarak...

18 Nisan 2015 Cumartesi 17:52
Seydişehir’in Tanıtımına Katkı Sağlayanlara Teşekkür
Konya’nın Seydişehir ilçesinin tanıtımına katkı sağlayan dağcılık ve fotoğrafçılık yapan gönüllülere, Kaymakam Tuncay Sonel teşekkür belgesi verdi.

Seydişehir Kaymakamlığındaki teşekkür programına uzun yıllardır gönüllü olarak Seydişehir’i ve çevresi tanınmasına katkı sağlayan amatör fotoğrafçılar Fahri Kubilay, Hüseyin Bostancı, Mustafa Ünal, İsmail Sünbül, Hasan Zorlu, Turgut Karabacak, Ali Gören, Ali Aslantaş, Adnan Taşçı, Muhsin Bükücü, Murat Bulut, İsmail Koyun katıldı.

Kaymakam Tuncay Sonel, ilçenin tanıtımına sağladıkları katkılardan dolayı fotoğrafçılara teşekkür belgesi verdi. Seydişehir’in tanıtımına daha fazla nasıl katkı sağlanacağı hakkında görüşlerini Kaymakam Sonel’e ileten fotoğrafçılar kendilerinin çektiği fotoğraflardan oluşan bir sergiyi ilk önce Seydişehir’de daha sonra Konya’da açmak istediklerini ilettiler.

Kaymakam Tuncay Sonel, Seydişehir’in tanıtımı için böyle bir sergiye seve seve katkı sağlayacaklarını ve Seydişehir’in tanıtımına katkı sağlayacak yöresel bir fotoğraf yarışmasının yapılmasının uygun olacağını söyledi.

Grup adına konuşan Fahri Kubilay, gönüllü olarak yaptıkları gezilerde çektikleri yöresel fotoğraflar ile Seydişehir’in tanıtımına katkı sağlamayı amaçladıklarını ve son yıllarda çektikleri fotoğrafların büyük ilgi gördüğünü dile getirerek çalışmalarında Seydişehirli fotoğrafçılara verdiği destekten dolayı Kaymakam Sonel’e teşekkür etti.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV