27 Eylül 2020 Pazar

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Hisarcık Myo’da Devir Teslim

Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Hisarcık Meslek Yüksekokulu’nda Yrd. Doç.Dr. Aykut Acar’dan boşalan müdürlük görevine Yrd. Doç.Dr Süleyman Emre Özcan’ın atanması dolayısıyla devir teslim töreni düzenlendi.Meslek Yüksekokulu...

17 Nisan 2015 Cuma 22:13
Hisarcık Myo’da Devir Teslim
Kütahya Dumlupınar Üniversitesi (DPÜ) Hisarcık Meslek Yüksekokulu’nda Yrd. Doç.Dr. Aykut Acar’dan boşalan müdürlük görevine Yrd. Doç.Dr Süleyman Emre Özcan’ın atanması dolayısıyla devir teslim töreni düzenlendi.

Meslek Yüksekokulu Müdürlük makamında düzenlenen devir-teslim töreninin ardından yemek için okul kantinine geçildi. Kaymakam Fethi Savran, yemek sonrası yaptığı konuşmada, ” Aykut hocam belli bir süre ilçemizde öğrencilerimize, insanlarımıza hizmet görevini ifa etti. İnşallah bundan sonra da yine kendi alanında akademik çalışmalarıyla da hizmete devam edecek. Ben kendisine ilçemize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki yaşantısında da ailesiyle birlikte hayırlı, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamasını diliyorum. Yeni göreve başlayan Süleyman hocamıza da yeni görevinde başarılar diliyorum. Allah utandırmasın. Allah muvaffak etsin, ilçemize ve okulumuza hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum.”dedi.

Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Aykut Acar’ın hocanın çalışkanlığı ve efendiliği ile kendilerinde güzel anılar bıraktığını söyleyerek,” Biz kendisini candan sevdik. İlçemize ve okulumuza yapmış olduğu hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bundan böyle Kütahya Dumlupınar Üniversitesinde de artık bir kapımızın olduğuna inanıyor, ailesiyle mutlu, huzurlu ve dolu dolu bir hayat diliyorum. Yeni görev alan Süleyman hocamıza da başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Müdür Aykut Acar,” Benim için en değerli şey her kesimin teveccühüne mazhar olabilmek ve arkamda güzel iz bırakabilmek. Bu övünç dolu sözleri duymak beni bahtiyar etti. Çok mutlu ve huzurlu bir şekilde görevimi hocama devrediyorum. “Bir insan için en büyük zenginlik arkasından hayırla yad edilmektir.” diye düşünüyorum. Süleyman Emre hocamıza başarılar diliyorum. Şunu isterim ve eminim ki bu ilçede çok huzurlu, mutlu ve başarılı bir dönem geçirecek. Herkese çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Yrd. Doç.Dr. Aykut Acar’a, Kaymakam Fethi Savran, göreve yeni atanan Yrd. Doç.Dr Süleyman Emre Özcan, Belediye Başkanı Fatih Çalışkan ve Hisarcık Mesleki Yükseköğrenimi Destekleme ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Başkanı Ali Var tarafından plaket ve çini tabak takdim edildi.(MA-EFE)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV