24 Ekim 2020 Cumartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Kutso Meclis Toplantısı

Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Nisan ayı olağan meclis toplantısı, KUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Düzenlenen akşam yemeğinde, KUTSO’ya yeni kayıt olan üyelere, KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç tarafından...

18 Nisan 2015 Cumartesi 12:27
Kutso Meclis Toplantısı
Kütahya Ticaret ve Sanayi Odası (KUTSO) Nisan ayı olağan meclis toplantısı, KUTSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Düzenlenen akşam yemeğinde, KUTSO’ya yeni kayıt olan üyelere, KUTSO Meclis Başkanı İsmet Özotraç tarafından üyelik beratları takdim edildi.

Toplantıya, KUTSO Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile meslek komite başkanları, TOBB Kütahya Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi başkan ve üyeleri katıldı.

Nisan ayı meclis toplantısının olağan gündem maddelerinde yer alan konular müzakere edilerek ilgili kararlar alındı. KUTSO Mart ayı faaliyet raporu Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Bağırgan tarafından sunuldu. KUTSO Yönetim Kurulu Muhasip Üyesi Ali Kongu, 2015 yılı içerisinde gerçekleştirilecek eğitimler hakkında, Kütahya Oda ve Borsaları Akademik Danışmanı Doç.Dr. Fatih Çelebioğlu Ticaret ve Sanayi Şurası’na sunulan Kütahya sorunları ve çözüm önerileri hakkında, TOBB Kütahya Kadın Girişimciler İl Kurulu İcra Komitesi Başkanı Derya Erden Çerkeş ise kurulun faaliyetleri hakkında haziruna bilgi verdi.

Hitapların ardından, gündem maddeleri tamamlanan KUTSO Nisan ayı meclis toplantısı sona erdi.(EFE)

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV