30 Ekim 2020 Cuma

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

İhh Eğitim Seminerleri Sürüyor

İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı’nın (İHH) “İnsani Yardım Okulu” semineri kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftaki seminerin konusu ise "Global Ekonomi mi, Global Sömürü mü?" oldu.30 Mayıs’a kadar sürecek olan eğitimlere...

19 Nisan 2015 Pazar 17:46
İhh Eğitim Seminerleri Sürüyor
İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı’nın (İHH) “İnsani Yardım Okulu” semineri kaldığı yerden devam ediyor. Bu haftaki seminerin konusu ise "Global Ekonomi mi, Global Sömürü mü?" oldu.

30 Mayıs’a kadar sürecek olan eğitimlere her hafta farklı bir uzman konuk oluyor. Seminere bu hafta Doç. Dr. Selahattin Bakan katıldı. İHH Dernek binasında gerçekleşen eğitim seminerine katılım bu hafta da yoğundu.

İHH İnsani Yardım Vakfı Malatya Şube Başkanı Ömer Derin, her hafta farklı bir uzmandan istifade ettiklerini belirterek, “Eğitimler gayet verimli bir şekilde devam ediyor. İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı Malatya Şubesi olarak bu yapılan seminerin bizim ve üyelerimizin gelişimine katkı sağladığına inanıyoruz. Eğitimlerin tamamlanmasına 5 hafta gibi bir süre kaldı. Bu kalan süre içerisinde farklı dallarda bulunan uzmanlardan, eğitimcilerden faydalanacağız. Bizi kırmayıp eğitimlere teşrif eden bütün hocalarımıza sizin aracılığınızla teşekkür ediyorum. İnşallah önümüzdeki günlerde bu tarz eğitim seminerlerine hem katılacağız, hem de organize edeceğiz” şeklinde konuştu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV