28 Ekim 2020 Çarşamba

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Yeni Baskilliler Derneği’nde Toplu İstifa

Malatya’da bir süre önce kurulan Yeni Baskilliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nde başkan ve üyeler istifa ettiklerini açıkladılar.Derneğin kurucu üyesi olan Başkan Mahmut Dolanbay, yaptığı açıklamada dernek içerisindeki muhalif...

18 Nisan 2015 Cumartesi 21:19
Yeni Baskilliler Derneği’nde Toplu İstifa
Malatya’da bir süre önce kurulan Yeni Baskilliler Eğitim Kültür ve Dayanışma Derneği’nde başkan ve üyeler istifa ettiklerini açıkladılar.

Derneğin kurucu üyesi olan Başkan Mahmut Dolanbay, yaptığı açıklamada dernek içerisindeki muhalif üyelerin derneği kendi çıkarları doğrultusunda kullanmaları nedeniyle dernek başkanlığından istifa ettiğini söyledi. Dolanbay kendisi ile birlikte ayrıca Başkan Yardımcısı Fatih Kaya Çelik, Yönetim Kurulu üyesi Vahap Toman, Selim Behçet’in de istifa ettiğini belirtti.

Mahmut Dolanbay ayrıca dernek üyelerinden Abdullah Alay, Sezai Ertem, İsmet Oskaloğlu, Hakan Omaç, Şemsettin Erdoğan, Merdan Kırımoğlu, Hasan Hüseyin Poyraz, Ramazan Kandemir, Cemal Uruk, Celal Süzgün, Ali Zafer, Ahmet Kurdeş, Bahri Gözalıcı, Hasan Altunkaya, Mustafa Altunkaya, Nihat Atabey, Mikail İkiz, İbrahim Kaynar, Ahmet Kenrü, Hasan Hüseyin Katmış, Erkan Soku, Yavuz Aydın, Nusret Toman, Demirel Özel, Haşim Cengil, Hacı Osman Yasak, Bayram Hazar, Kasım Altunkaya, Mustafa Acet, Av.Ahmet Altunkaya, Mehmet Cihangir, Hulusi Şimşek, Mehmet Alpaslan ve İshak Karaman’ın da istifa ettiğini duyurdu.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV