25 Ekim 2020 Pazar

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Mardin Valiliği’nden ’izinsiz Yardım’ Uyarısı

Mardin Valiliği, kendi adlarına para talep eden kişiler ile ilgili vatandaşları uyardı.Mardin Valiliği, kendi adlarına para talep edenler kişiler ile ilgili vatandaşları uyararak, bu durumla karşılaşanların valiliği veya polisi araması istendi....

16 Nisan 2015 Perşembe 16:19
Mardin Valiliği’nden ’izinsiz Yardım’ Uyarısı
Mardin Valiliği, kendi adlarına para talep eden kişiler ile ilgili vatandaşları uyardı.

Mardin Valiliği, kendi adlarına para talep edenler kişiler ile ilgili vatandaşları uyararak, bu durumla karşılaşanların valiliği veya polisi araması istendi. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Son zamanlarda ülkemizin diğer bölgelerinde olduğu gibi Mardin’de de telefonla dolandırıcılık girişimlerinin artmaya başladığı konusunda valiliğimize çok sayıda başvuru yapılmaktadır. Bu nedenle, kamuoyunu bilgilendirerek vatandaşlarımızın mağduriyetini önlemek amacıyla valiliğimizin temel ilkelerini yeniden vurgulama gereği hasıl olmuştur. Valiliğimizce hiçbir şekilde iş adamlarımızdan, sivil toplum kuruluşlarımızdan ve vatandaşlardan bir hizmet veya idari iş karşılığında bir katkı, bağış ve sponsorluk istenmeyecektir. Valilik özel kaleminden veya diğer yetkililer adına açılacak telefonlara hiçbir şekilde itimat edilmemesi, verilecek hesaplara kesinlikle para yatırılmaması ve durumun ivedilikle kolluk güçlerine ve Valiliğimize bildirilmesi vatandaşlarımızla kurduğumuz güven ve sorumluluk esaslı ilişkimizin zarar görmemesi açısından büyük ehemmiyet taşımaktadır."

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV