26 Ekim 2020 Pazartesi

M
2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2
G G G G G G G G G G
A A A A A A A A A A A A A A A
D D
3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3
B B B B B B B

Ustad’dan Ortak Akıl Toplantısı

Mardin merkezli düşünce kuruluşu Uluslararası Stratejik Tahlil ve Araştırmalar Merkezi (USTAD) tarafından düzenlenen ortak akıl toplantısında seçim ve huzur konuşuldu.2011 yılında faaliyetlerine başlayan Mardin Merkezli düşünce kuruluşu...

13 Nisan 2015 Pazartesi 10:24
Ustad’dan Ortak Akıl Toplantısı
Mardin merkezli düşünce kuruluşu Uluslararası Stratejik Tahlil ve Araştırmalar Merkezi (USTAD) tarafından düzenlenen ortak akıl toplantısında seçim ve huzur konuşuldu.

2011 yılında faaliyetlerine başlayan Mardin Merkezli düşünce kuruluşu USTAD tarafından düzenlenen ortak akıl toplantıları devam ediyor.

Ana temasını seçim ve huzur konusunun oluşturduğu toplantıya çeşitli meslek kuruluşlarından temsilcilerinden oluşan Genç USTAD gönüllüleri davet edildi.

Genç USTAD Başkanı Mehmet Demir, Haziran seçimlerinin gerginlikten uzak ve demokratik bir olgunlukla geçmesinin seçimleri kazanmaktan önemli olduğu belirterek, ortalığı gererek seçim kazanmaktansa milletin gönlünü kazanmanın daha önemli olduğunu vurguladı.

Konuşmacıların sırayla fikir mütalaasında bulunduğu ve seçime dair mini bir beyin fırtınası yapılan toplantıda ağırlıklı olarak “Menfaat üzerine dönen siyaset canavardır” fikri ön plana çıktı.

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Sizce Hatay depreme hazır mı?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK OKUNANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
  • Hatay Olay  -Güncel Hatay haberleri, Son dakika Hatay haber ve Gelişmeleri. - 15 Ocak 2016 Manşeti
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV